Apsiyon Blog / Duyuru

Zin D Zen Apsiyon Ailesine Katıldı

Zin D Zen Apsiyon Ailesine Katıldı
İstanbul’un yükselen değerlerinden Çekmeköy’de hayata geçirilmiş Zin D Zen konutları 2008 yılından bu yana gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi.  

Doğa ile iç içe, çam ağaçlarının mis kokusu ile huzur dolur bir yaşam alanı haline gelmiş olan proje, ilerleyen dönemlerde Çekmeköy-Üsküdar-Sabiha Gökçen metro projesinin hayata geçirilmesi ile gözde yaşam merkezleri arasında en üst sıralarda yerini alacaktır.

1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 96 Daireden oluşan projede kapalı otoparkı ve otoparktan dairelere asansörlü ulaşım imkanı, Fitness center, Sauna, Çocuk oyun alanı, Yüzme havuzu, Ortak alanlar için jenaratör gibi ayrıcaklıkları ile tercih sebebi.

Apsiyon’u tercih ettikleri için Zin D Zen ailesine teşekkür ederiz.


Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir