İstanbul’un yükselen değerlerinden Çekmeköy’de hayata geçirilmiş Zin D Zen konutları 2008 yılından bu yana gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi.   Doğa ile iç içe,..." /> İstanbul’un yükselen değerlerinden Çekmeköy’de hayata geçirilmiş Zin D Zen konutları 2008 yılından bu yana gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi.   Doğa ile iç içe,..." /> İstanbul’un yükselen değerlerinden Çekmeköy’de hayata geçirilmiş Zin D Zen konutları 2008 yılından bu yana gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi.   Doğa ile iç içe,...">
Apsiyon Blog

Apsiyon Blog

Zin D Zen Apsiyon Ailesine Katıldı
İstanbul’un yükselen değerlerinden Çekmeköy’de hayata geçirilmiş Zin D Zen konutları 2008 yılından bu yana gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi.  

Doğa ile iç içe, çam ağaçlarının mis kokusu ile huzur dolur bir yaşam alanı haline gelmiş olan proje, ilerleyen dönemlerde Çekmeköy-Üsküdar-Sabiha Gökçen metro projesinin hayata geçirilmesi ile gözde yaşam merkezleri arasında en üst sıralarda yerini alacaktır.

1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 96 Daireden oluşan projede kapalı otoparkı ve otoparktan dairelere asansörlü ulaşım imkanı, Fitness center, Sauna, Çocuk oyun alanı, Yüzme havuzu, Ortak alanlar için jenaratör gibi ayrıcaklıkları ile tercih sebebi.

Apsiyon’u tercih ettikleri için Zin D Zen ailesine teşekkür ederiz.


Siz hazırsanız, biz de hazırız

İşinizi ve sitenizi daha profesyonel yönetmeye hazırsanız bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

daire/aylık
0,45

başlayan fiyatlarla

Teklif Al

Apsiyon Akademi İzmir'e Geliyor!

Site Yöneticiliği Eğitimi ile başarılı bir yönetim kariyerine adım atmak ister misiniz?

Apsiyon Akademi 4 günlük eğitimi ile 29 Mart'ta İzmir'de başlıyor...

Erken Kayıt İndirimi'ni Kaçırmayın!

Detaylı Bilgi