Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!

AVM Yönetim Yazılımı

Alışveriş merkezleri de
Apsiyon'la yönetilir!

Alışveriş merkezi yönetimi artık çok kolay! AVM Yönetim Yazılımı ile yaşam alanları, tek ekrandan kolayca yönetiliyor.

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.
SİTE / APARTMAN
21.959

SİTE / APARTMAN

KONUT
1.541.651

KONUT

KULLANICI
3.409.727

KULLANICI

Alışveriş merkezi yönetimi artık çok kolay! AVM Yönetim Yazılımı ile yaşam alanları, tek ekrandan kolayca yönetiliyor.

Sözleşme Hazırlama

Kiracı bazında sözleşme şartlarını belirleyebilirsiniz.

Kira Borçlandırma

Kiracı bazında son ödeme tarihi ve gecikme tazminatı oranı belirlenir ve bu doğrultuda kira borçlandırması yapabilirsiniz.

Farklı Tip Borçlandırma

Sabit Kira, Ciro, Ciro + Sabit Kira, Ciro veya Sabit Kira olarak 4 farklı tipte borçlandırma yapabilirsiniz.

Ciro Tutar Ekranı

Ciro tutarları yönetici tarafından girilir veya kiracıların web sitesi üzerinden yöneticiye göndermesi sağlanır.

AVM Yönetim Yazılımı
Mükerrer Borçlandırma Engelleme

Mükerrer Borçlandırma Engelleme

Borçlandırılan döneme ait mükerrer borçlandırma yapılması engellenir.

Sözleşme Bitiyor Hatırlatması

Sözleşme Bitiyor Hatırlatması

Sözleşme bitiş tarihine göre / kira artış tarihine göre / ciro uygulama bitiş tarihine göre otomatik olarak bildirim yapılır.

Mutlu Yöneticiler

FCTU Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.

Hüsamettin YILMAZ

FCTU Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.

2016 yılında bize fayda sağlayacak bir sistem arayışına girdik. Apsiyon’un fark etmemiz fazla zamanımızı almadı. O günden bu yana kesintisiz olarak Apsiyon ile çalışıyoruz.

VİDEOYU İZLE

Apsiyon'u kullanmak bizim için bir ayrıcalık. Bir program kullanıyorsunuz ve bu aynı zamanda bir arkadaşınız gibi en zor anınızda yanınızda. Bu duygu bizim için çok önemli.

Serkan İSTİYA

Serkan İSTİYA

İzmir Özel Site Yönetimi

Bağımsız bir portalda, şeffaf yönetim ve yeni nesil bir yönetim anlayışı sergileyebilmemizi sağlayan Apsiyon programına teşekkür ederiz.

Murat ALTINKAYA

Murat ALTINKAYA

TSY Tesis, Servis, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü

21.959 mutlu müşteri Apsiyon’a güveniyor!

Tümünü Gör
Circle

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Apsiyon’un AVM Yönetim Yazılımı’nı kullanmalıyım?

Eğer AVM’nizi en modern şekilde yönetmek ve en iyi hizmeti vermek istiyorsanız tercihinizi Apsiyon’dan yana kullanmalısınız.

Örneğin; banka entegrasyonu olmayan bir ürün kullandığınızda saatlerce banka mutabakatı yapmanız gerekecek, kartlı geçiş sistemine entegre olmayan bir sistem kullanırsanız sürekli sistem eşleştirmesine vakit harcayacaksınız ya da destek sunmayan bir yazılım kullandığınızda ve herhangi bir problem yaşadığınızda maalesef yalnız kalacaksınız.

Diyelim ki web sitesi yaptırmak istediniz... Öncelikle web sitesini hazırlamanın maliyetine katlanacak, hatta bu web sitesini aldığınız sistem ile entegre etmekle bir hayli uğraşacaksınız.

Apsiyon, yaşayacağınız tüm bu problemlerin hepsini ortadan kaldırır ve size ekstra zaman ve verimlilik kazandırır.

Apsiyon AVM Yönetim Yazılımı’nda online tahsilatları hangi bankalar ile gerçekleştirebilirim?

Apsiyon tüm bankalar ile entegre çalışmaktadır. Apsiyon’un tüm bankalar ile entegre çalışması sayesinde online tahsilatlarınızı hızla artırabilirsiniz.

İşletme defterine uygun bir program mıdır?

Evet. İşletme defterini A4 formatında notere onaylattığınız sayfalara bastırabilirsiniz.

Apsiyon AVM Yönetim Yazılımı’nı kullanırken bakım ve destek ile uğraşacak mıyım?

Apsiyon kullanırken donanım ve bağlantı bakımı ve desteği ile uğraşmazsınız. Apsiyon size her zaman; güvenli, yedeklenen ve üst seviye sunucularla güncel ve kesintisiz bir uygulama sunar.

AVM Yönetim Yazılımı hakkında detaylı bilgi

AVM yönetimi, hem finansal hem de insan ilişkileri açısından büyük sorumluluklar gerektiren bir iştir. Her ne kadar yorucu ve zor gibi gözükse de artık eskisi gibi defter, kalem gerektiren ilkel yöntemlerle çalışmanıza gerek yok. Her şeyin büyük bir hızla dijitalleştiği bu çağda AVM yönetimi için de dijital bir platform oluşturulmuştur. AVM yönetim yazılımı ile artık tüm finansal işlemler çok daha kolay bir şekilde halledilebilir. Apsiyon AVM yönetim yazılımı yapılması gereken her şeyi yapıp kolay kullanım ile sizlere tüm verileri sunar.

AVM Yönetim Yazılımı Nedir?

Apsiyon’un AVM yönetim yazılım programı; kira borçlandırma, ciro tutarları, farklı tip borçlandırma gibi finansal veri takibi ve finansal uygulamaları kolaylıkla yapabileceğiniz bir dijital platformdur. AVM yönetimi, birçok farklı işlem gerektirir. Yazılım programı sizlere bildirimler yoluyla birçok işlemi hatırlatır ve pratik bir şekilde işinizi halletmenize yardımcı olur. Bu program üzerinden kiracılarınız için sözleşme şartlarını belirleyip kolayca sözleşme hazırlayabilirsiniz. Kira takibi için ayrı ayrı uğraşmak yerine sistemde düzenli bir biçimde son ödeme tarihlerini görebilirsiniz. Kiralar için gecikme tazminat oranı hesaplanır ve kolayca kira borçlandırma işlemini yapabilirsiniz. Bunun dışında Sabit Kira, Ciro, Ciro+Sabit Kira, Ciro veya Sabit Kira gibi farklı tipte borçlandırmalar yapabilirsiniz. Ciro tutarlarını sisteme girdiğinizde kiracılar web sitesi üzerinden yöneticiye kolayca gönderim sağlar. Tüm bankalar ile entegre çalışan Apsiyon sayesinde online tahsilatları gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Önemli finansal verilerin, güvenlik sistemi güçlü bir yazılımda tutulması gerekir. Düzenli olarak güncellenen Apsiyon her zaman güvenli, yedeklenen ve üst seviye sunucular ile çalışır.

Apsiyon AVM Yönetim Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Apsiyon’un AVM Yönetim Sistemi sayesinde tüm finansal işlemleri online şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de başarılı saptamalar sayesinde paradan tasarruf edersiniz. Aynı zamanda Apsiyon, yalnızca bilgisayar değil birçok farklı platformdan da ulaşabileceğiniz bir sistemdir. Kurulum gerektirmeyen online yapısı sayesinde İnternete erişimin olduğu her yerden sistemi kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlar, tablet, notebook gibi birçok farklı şekilde sisteme ulaşabilirsiniz. Bu sayede her nerede olursanız olun anlık verileri görebilirsiniz. Sistem; sözleşme bitimi, kira artışı, ciro uygulama gibi durumların tarihlerine uygun olarak otomatik bildirim gönderir. Bu hatırlatmalar sayesinde kafa karışıklığı önlenir. Aynı zamanda sunulan web sitesini AVM yönetimine özel olarak tasarlayabilirsiniz. AVM resimlerini, adresini, telefonlarını, güncel duyuruları paylaşabileceğiniz sistem sayesinde yorulmadan reklam yapma fırsatını elde etmiş olursunuz. Otomatik olarak güncellenen bir altyapıya sahip olduğu için sitenin bakım ve destek kısmıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Profesyonel AVM yönetimi Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda ülkemizde sayısı hızla artan AVM’ler birçok farklı iş alanı da doğurmuş durumdadır. Toplumumuzda yeni yeni yaygınlaşması nedeniyle insanlar AVM yönetimi ile ilgili çok fazla bilgi geçmişine sahip değil. Bu nedenle AVM yönetimi ile ilgilenen yöneticilerin aklına gelen ilk soru şüphesiz: AVM yönetimi nasıl yapılır? sorusu olacaktır. AVM yönetimi, birden fazla konuyu analiz etmek, büyük topluluklara direktif vermek gibi durumlar söz konusu olduğundan düzenli bir çalışma sistemi gerektirir. Farklı birçok markanın finansal verilerinin takibininin iyi yapılması, her markanın müşteri portföyünün iyi analiz edilmesi gerekir. Böylece belirli analizler ve anketler sonucu müşteri isteği saptanmalı ve buna uygun planlamalar yapılarak verimlilik artırılmalıdır. Bu sebeple AVM’nin henüz kuruluş aşamasında AVM yönetim şirketlerinin oluşturulması oldukça önemlidir. Apsiyon, tüm bu zorlu süreç ve devamında başarılı yazılım sistemleri ile yanınızda olur. Apsiyon sayesinde yönetim ve yöneticiliğe dair her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Nereden giriş yapabilirim, sadece bilgisayardan mı girebilirim?

Apsiyon, diğer uygulamalar gibi sizi tek bir bilgisayar ile sınırlandırmaz. Kurulum gerektirmeyen online yapısı ile internete erişebildiğiniz her yerden (Akıllı telefonlardan, iPad'den, masa üstü bilgisayardan, tabletten, notebook'tan vb.) Apsiyon'a da kolaylıkla erişebilirsiniz. İşlerinizi, ofise bağlı kalmadan, her an her yerden yapabilirsiniz.

Sunduğunuz web sitesi, kendi alan adımızla özel bir web sayfası mı olacak?

AVM yönetiminize özel olarak tasarlayabileceğiniz web sitesi adresiniz, Apsiyon'a kayıt olduğunuz sırada otomatik oluşur. AVM resimlerini, adresini, telefon numarasını, hava durumunu, anketlerinizi, güncel haberleri, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sayfalarınızı ve duyurularınızı paylaşabileceğiniz bir web sitesine, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olursunuz.

Apsiyon AVM Yönetim Yazılımı düzenli olarak güncellenen bir yazılım mıdır?

Apsiyon’un, sürüm yükseltmek için herhangi bir kurulum ve ek ücret ödemenize gerek kalmadan, her zaman en güncel halini kullanırsınız. Apsiyon, her gün yenilenen güncel yapısı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

dotted

Apsiyon ayrıcalıklarını kullanmaya bugün başlayın!

Yönetiminizi online yapın, avantajlardan yararlanın.

half circle