Apsiyon Üyelik Süreci

Apartman,
Site Yönetim Yazılımı
Apsiyon’a
Üyelik Süreci

Apsiyon; toplu yaşam alanı yöneticilerine; CRM’den finans yönetimine, iletişimden online rezervasyona, bakım ve onarım takibinden dijital güvenlik sistemlerine kadar uçtan uca 360 derece hizmet veren ve tüm bu süreçleri teknolojiyle kolaylaştıran bulut tabanlı dijital bir yönetim platformudur.

Apsiyon.Website.membership-screen

apsiyon.com’a Nasıl Üye Olunur?

Henüz Apsiyon’a üye değilseniz kayıt olmak için
telefon numaranızı girerek izinleri onaylayın.

apsiyon.com’a 2 Adımlı Doğrulamayla Giriş

Hesabınıza giriş yaparken kullanıcı adı ve şifre kontrolünün yanı sıra sisteme kayıtlı telefon numaranıza bir doğrulama kodu
gönderilir. Bu doğrulama kodu, Apsiyon’a kayıtlı bilgilerinizi yüksek koruma altında tutan güvenlik önlemi için gereklidir.

Yenilikçi Çözümler

1.Adım

apsiyon.com’un ana sayfasındaki “GİRİŞ YAP” butonuna tıklayın. Daha önce oluşturulmuş bir hesabınız varsa sisteme tanımlı olan e-posta adresinizi veya telefon numaranızı yazarak şifrenizi girin.

İhtiyaca Yönelik Ürünler

2.Adım

Sisteme kayıtlı telefon numaranıza gönderilen SMS’teki güvenlik kodunu yazın ve “Devam Et”e tıklayın.

Apsiyon hesabınızın güvenliği 2 adımlı doğrulama ile korunur.

Üye Olduktan Sonra Sizi Neler Bekliyor?

Apsiyon’a üye olan bir kullanıcı, apartman, site, rezidans, iş merkezi gibi
toplu yaşam alanlarının yönetim süreçleri konusunda yazılım desteği alır.

İhtiyaca Yönelik Ürünler

Site ve Apartman Yönetimi

Apsiyon, site ve apartman yönetimi için çeşitli araçlar sunar. Bu araçlar aracılığıyla kullanıcılar, bina giderleri, aidat tahsilatı, iş takibi ve iletişim gibi süreçleri kolayca yönetebilir.

Yenilikçi Çözümler

Muhasebe ve Finans Yönetimi

Apsiyon, muhasebe ve finans yönetimi için özellikle site ve apartmanlardaki ödemelerin güvenli bir şekilde takip edilmesine odaklanan bir altyapı sunar. Kullanıcılar; ödemeleri kolayca takip edebilir, faturalar düzenleyebilir ve finansal raporlara erişebilir.

Kesintisiz Müşteri Desteği

İletişim ve Bildirimle

Apsiyon; site yönetimi ile kat maliklerinin, kiracıların ve daire sakinlerinin iletişimini kolaylaştırmak adına güçlü bir iletişim aracı sunar. Bu sayede kullanıcılar, duyurular yapabilir, toplu mesajlar gönderebilir ve tüm sakinlerle etkileşimde bulunabilir.

Sektörel Eğitimler ve Workshoplar

Güvenlik ve Kontrol

Apsiyon, güvenlik önlemleri ve erişim kontrolü konusunda birçok çözüm sunar. Tur Kontrol Sistemi, QR ile Geçiş Sistemi, Telefon Santral Sistemi ve Plaka Tanıma Sistemi bunlardan bazıları. Bu sistemler sayesinde yaşam alanları çok daha güvenli olur ve kolayca takip edilebilir.

Sektörel Eğitimler ve Workshoplar

Dokümantasyon ve Bilgi Saklama

Bulut Teknolojisi sayesinde Apsiyon’a tanımlanan tüm bilgiler, belgeler ve dokumanlar güvenle saklanır. Bu dokümanları genel kurul toplantısına ait toplantı tutanakları, apartman yönetmeliği, apartman kuralları, işletme projesi ya da kat maliki ve kiracılara ait bilgiler oluşturabilir.

Sektörel Eğitimler ve Workshoplar

Online Destek ve Eğitim

Kullanıcılara, platformun kullanımı ile ilgili eğitimler verilir. Aynı zamanda Apsiyon Akademi, Apsiyon Eğitim departmanı ve müşteri destek ekibi aracılığıyla tüm kullanıcılar, Kat Mülkiyeti Kanunu, yönetim planı, komşuluk hakları, gürültü yönetmeliği, yönetimin yıl sonu işlemleri ve site yönetimiyle ilgili her soruya yanıt bulur.

Apartman, Site Yönetim Yazılımı Apsiyon

Apsiyon; apartman, site, rezidans, AVM ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarının kolayca yönetilmesi için yöneticilere 360 derece hizmet veren, konut sakinlerine ise şeffaflık sunan; pratik ve verimli bir online yönetim platformudur.

Türkiye’nin milli yazılımı Apsiyon; Tur Kontrol Sistemi, Bakım Onarım Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, Uzaktan ve Günlük Sayaç Okuma Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemi ve QR ile Geçiş Sistemi gibi hizmetleriyle ve kendi Ar-Ge merkezinde geliştirdiği donanımlarla ihtiyaçlara yönelik çözümler sunar.

Apsiyon.Website.apsiyon-card

Site Yönetiminde Apsiyon Kullanılan Yaşam Alanlarının Özellikleri

Apsiyon.Website.apsiyon-apartments
  • checkedYöneticiler, günlük operasyonlarını kolayca takip eder ve yönetir.
  • checkedTahsilat işlemlerini ve bakım talebi takiplerini otomatize ederek zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. 
  • checkedApsiyon Mobil ve Yönetici Mobil uygulamaları sayesinde, site sakinlerinin ve site yönetimleri işlerini ve iletişimini kolaylaştırır. 
  • checkedApsiyon Dijital Asistan ADA ile yapay zekâ ve makine öğrenmesini yaşam alanlarının yönetim süreçlerine adapte eder. 
  • checkedSite sakinlerinin iş ve bakım taleplerini, ödemelerini, hızlıca ve otomatik şekilde yönetebilmelerini sağlar. 
  • checkedYönetim firması çalışanlarının saha operasyonlarını daha verimli yönetmelerine katkıda bulunur.

Apsiyon Yazılımı Hangi Ülkelerde Kullanılıyor?

2012 yılından bu yana tesis yönetim sektöründe faaliyet gösteren Apsiyon; bugün Türkiye, Kıbrıs, Bulgaristan, Macaristan, Azerbaycan, Özbekistan ve Gürcistan olmak üzere toplam 7 ülkede kullanılıyor.

Apsiyon.Website.apsiyon-map