Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Apsiyon ile ilgili aradığınız her şey burada!

Apsiyon Apsis’i kimler Kullanabilir?

Apsiyon Apsis, apartman ve bina yöneticilerine özel geliştirmiş bir yazılımdır.

Apsiyon Entegre Çözümler ile Neden Çalışmalıyım?

 • Öncelikle sitenize gelerek detaylı keşif yaparız ve ihtiyaçlarınızı analiz ederiz.
 • Sistemlerimizi kolayca kurarız ve anahtar teslim hizmet sunarız.
 • Satış sonrasında sizi asla yalnız bırakmayız! Siz sistemi kullanmaya başladıktan sonra 7/24 destek sunarız.

Apsiyon Nedir ve Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Apsiyon; site, rezidans ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanı yöneticileri için dijital hizmet veren yardımcı bir platformdur.
Apsiyon, sitelerin finans işlerinden, site sakinleriyle kurulan iletişime kadar yönetim sürecinin her anında çözüm sunan bir asistandır.
Apsiyon sadece bir muhasebe programı değil, yönetime dair kapsamlı bir hizmetler bütünüdür.
Apsiyon, internet erişimiyle her yerden ulaşılabilen web tabanlı bir yönetim yazılımıdır.
Apsiyon ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen, uzman ekibiyle kesintisiz destek sağlayan ve üyelik modeliyle çalışan bir sistemdir.

Apsiyon’un içerdiği ürün özelliklerinin sektörde muadili yoktur ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. 

Apsiyon’la hiçbir zaman yalnız kalmazsınız! Apsiyon’da satış sonrasında size hizmet veren destek kadrosu ve her zaman yazılımımızı daha iyiye taşımak için uğraşan bir yazılım ekibi vardır.

Apsiyon, sunulan satış öncesi ve sonrası hizmeti ve verdiği eğitimlerin içeriğiyle öne çıkmaktadır. Sadece Apsiyon kullanarak, sunulan çözümler ve kolayca yapılabilen entegrasyonlar ile yönetim işinizi; hızlı, doğru ve kolayca yapabilirsiniz!

*Entegre geçiş sistemleri, plaka tanımlama ve kartlı geçiş sistemlerini tek ekran üzerinden, rahatça kullanabilirsiniz. 

*Entegre Sanal Santral hizmetimiz ile gelen aramaları cevapsız bırakmazsınız. Görüşmelerinizi kayıt altına alabilir ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

*Entegre Sayaç Okuma ve Faturalandırma hizmetimiz ile sayaçları tek tıkla, uzaktan okuyabilir ve faturalandırmayı kolayca halledebilirsiniz. 

Apsiyon ile manuel iş yükünüz yok denecek kadar azalır ve bu gücünüzü daha da verimli kullanabilirsiniz!

*Apsiyon A+ Yaşam Kulübü ise Apsiyon’lu site sakinlerine ve yöneticilerine ücretsiz sunulan, çeşitli marka anlaşmalarını site sakinleriyle buluşturan bir platformdur. Apsiyon ile yönetilen yaşam alanlarında, site sakinlerinin ihtiyaçlarının analiz edilerek refah düzeylerinin artırılmasına yönelik, çözüm ortaklarıyla işbirliği içinde yürütülen bir Apsiyon projesidir.

Site sakinlerinin temel sorun ve ihtiyaçlarını tek bir yerden, özel teklif ve güvenilir çözüm ortaklarıyla gidermelerini sağlar.

Yönetimlerin ise, site sakinlerinin aldığı ürün ve hizmetler paralelinde gelir elde etmelerini sağlar. Bunun yanı sıra alınan ürün ve hizmetlerin niceliği kadar Apsiyon indirimi kazandırır.

Uygulamayı Nereden İndirebilirim?

Uygulamamızı App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Apsiyon Kimlere Hizmet Sunar?

Tüm hedef firma ve yöneticiler için Apsiyon, kolay yönetim, anlık raporlama ve verimlilik ekseninde hizmet sunmaktadır.

Profesyonel yönetim firmaları, tüm projeleri Apsiyon üzerinden, tek ekranda görüntüleyerek yönetirler. Kârlılık, iş listesi ve finansal faaliyetler ile ilgili bilgi edinebilirler.
Firmalar, yönettikleri sitelerin sayısı arttıkça, lisanslama ve donanım gibi yatırım maliyetleri olmaksızın sistemi yönetmeye devam edebilirler.
Kişi sınırlaması ve buna bağlı ek bir ücretlendirme olmadığı için personel sayısı kısıtlama olmadan artırılabilir.
Profesyonel yönetim firmalarına sunulan bu şeffaf ve güvenirli hizmet sayesinde yüksek kalitede bir yönetim sunulmaktadır.

İnşaat firmaları, Apsiyon ile yönetilen konut ve binaların sahip oldukları yönetim kalitesi sayesinde marka değerlerini artırırlar.
Yeni proje satışı için yönetim kalitesi referans olarak verilebilir.

Kendi yönetimini yapanlar, daire sakinlerine sundukları tüm hizmetleri Apsiyon ile tek bir platformda bir araya getirirler. Bu sayede site yönetimi tasarruf sağlar.
Aynı zamanda merkezi verilere, yönetim kurulu, kat malikleri, yönetici ve denetçilerin her an ulaşabildikleri bir şeffaflık söz konusudur.

Apartmanımda neden Apsiyon Apsis Kullanmalıyım?

Apartmanınızı veya binanızı daha kolay ve pratik bir şekilde yönetmek için Apsiyon Apsis’i tercih edebilirsiniz.

Apsiyon Apsis’i Kullanmayı Öğrenmek Zor mu?

Kullanıcı dostu arayüzü ile yazılımımızı öğrenmek çok kolay. Üstelik dilediğiniz zaman destek ekibimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Neden Apsiyon Kullanmalıyım ?

Eğer sitenizi en modern şekilde yönetmek ve en iyi hizmeti vermek istiyorsanız tercihinizi Apsiyon’dan yana kullanmalısınız.

Fiyat olarak daha uygun görünen bir ürün almanız durumunda muhtemelen öngörmediğiniz gizli maliyetlerle karşılaşacaksınız.

Örneğin; banka entegrasyonu olmayan bir ürün kullandığınızda saatlerce banka mutabakatı yapmanız gerekecek, kartlı geçiş sistemine entegre olmayan bir sistem kullanırsanız sürekli sistem eşleştirmesine vakit harcayacaksınız ya da ucuz ama destek sunmayan bir yazılım kullandığınızda problem yaşadığınızda maalesef yalnız kalacaksınız.

Diyelim ki web sitesi yaptırmak istediniz... Öncelikle web sitesini hazırlamanın maliyetine katlanacak, hatta bu web sitesini aldığınız sistem ile entegre etmekle bir hayli uğraşacaksınız.

Apsiyon, yaşayacağınız tüm bu problemlerin hepsini ortadan kaldırır ve size ekstra zaman ve verimlilik kazandırır.

Apsiyon’u Kullanmayı Öğrenmek Zor mu?

Apsiyon, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Yönetici veya kullanıcı olarak Apsiyon'a girdiğinizde kurulum bölümündeki kurulum adımları üzerinden ilk kurulumu gerçekleştirebilir, renkli yapısıyla işlemlerinizi sıkılmadan ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Apsiyon size bu konuda eğitim desteği de sunmaktadır.

Yönetimini Yaptığım Binada Apsiyon Apsis’i Ücretsiz Kullanabilir miyim?

Programımızı 30 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Apsiyon Apsis Düzenli Olarak Güncellenen Bir Program mıdır?

Sürüm yükseltmek için herhangi bir kurulum ve ek ücret ödemenize gerek kalmadan, her zaman en güncel halini kullanırsınız. Apsiyon Apsis, her gün yenilenen güncel yapısı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Apsiyon Düzenli Olarak Güncellenen Bir Uygulama mıdır?

Apsiyon’un, sürüm yükseltmek için herhangi bir kurulum ve ek ücret ödemenize gerek kalmadan, her zaman en güncel halini kullanırsınız. Apsiyon, her gün yenilenen güncel yapısı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Apsiyon Uygulamasını İndirip Kendim Kurabilir miyim?

Apsiyon, internete erişebildiğiniz her yerden kullanabildiğiniz, hiçbir kurulum gerektirmeyen bir site yönetim platformudur. Online bir hizmet olarak sunulması sayesinde; sürekli güncel bir sistem kullanır, yedeklemeyle uğraşmaz, virüs ve güvenlik konularını dert etmezsiniz! Ve tüm bu teknolojik işleri biz sizin adınıza yaparken siz de yönetimdeki işlerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Apsiyon Apsis Programını İndirip Kendim Kurabilir miyim?

Apsiyon Apsis, internete erişebildiğiniz her yerden kullanabildiğiniz, hiç bir kurulum gerektirmeyen apartman ve site yönetim programıdır. Online bir hizmet olarak sunulması sayesinde; sürekli güncel bir sistem kullanır, yedeklemeyle uğraşmaz, virüs ve güvenlik konularını dert etmezsiniz!

Ve tüm bu teknolojik işleri biz sizin adınıza yaparken siz de yönetimdeki işlerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Apsiyon Apsis Kullanırken Bakım Ve Destek İle Uğraşacak mıyım?

Programımızı kullanırken donanımın ve bağlantının bakımı ve desteği ile yorulmazsınız. Programımız size her  zaman güvenli, yedeklenen ve üst seviye sunucularla güncel ve kesintisiz bir uygulama olarak sunuluyor.

Apsiyon’a Nereden Giriş Yapabilirim, Sadece Bilgisayardan mı Girebilirim?

Apsiyon, diğer uygulamalar gibi sizi tek bir bilgisayar ile sınırlandırmaz. Kurulum gerektirmeyen online yapısı ile internete erişebildiğiniz her yerden (akıllı telefonlardan, iPad'den, masa üstü bilgisayardan, tabletten, notebook'tan vb.) Apsiyon'a da kolaylıkla erişebilirsiniz. İşlerinizi, ofise bağlı kalmadan, her an her yerden yapabilirsiniz.

Apsiyon İşletme Defterine Uygun Bir Program mıdır?

Evet. İşletme defterini A4 formatında notere onaylattığınız sayfalara bastırabilirsiniz.

Apsiyon Apsis ile Aidatların Dağıtımını Yapabilir miyim?

Apsiyon Apsis ile istediğiniz tipte aidat dağıtımını yapıp, ardından site sakinlerini e-posta veya sms ile aidat bedelinden haberdar edebilirsiniz.

Apsiyon Apsis Kullanınca Ek Masraf Ödeyecek miyim?

Hayır! Hiç bir ek masraf yapmanıza gerek yok. Yazılımımız size en kolay ve en rahat kullanabileceğiniz hali ile sunuluyor. 

Apsiyon Hangi Veri Tabanı ile Çalışıyor?

Apsiyon’da SQL veri tabanı kullanılıyor.

Apsiyon’daki Bilgilerin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor? Dış Tehlikelere Karşı Korunuyor mu?

Bankalar ile online entegre çalışmasının bir gereği olarak, Apsiyon’un sistem alt yapısı bankalarla aynı güvenlik seviyesi olan 256 bit SSL sertifikası ile çalışmaktadır.

Apsiyon uygulaması, ISO 9001 Kalite Standartları çerçevesinde, ISO 27001 Güvenlik Sertifikası’na sahiptir ve verileriniz farklı lokasyonlarda (Disaster Recovery) yedekli ve şifreli olarak saklanmaktadır.

Apsiyon, güvenli ve %99,4 oranıyla erişim imkanı sağlayan sunucularıyla sizlere daha iyi ve kesintisiz bir hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Apsiyon Apsis’e nereden Giriş Yapabilirim, Sadece Bilgisayardan mı Girebilirim?

Uygulamamızda, diğer uygulamalardaki gibi sizi tek bir bilgisayar ile sınırlandırmaz. Kurulum gerektirmeyen online yapısı ile internete erişebildiğiniz her yerden (akıllı telefonlardan, iPad'den, masa üstü bilgisayardan, tabletten, notebook'tan vb.) Uygulamamıza kolaylıkla erişebilirsiniz. İşlerinizi, ofise bağlı kalmadan, her an her yerden yapabilirsiniz.

Apsiyon Apsis Girmiş Olduğum Bilgilere Müdehale Edebilir mi?

Apartman veya sitenize ait, panel içine girmiş olduğunuz bilgilere tarafımızdan hiçbir müdahale yapılmamaktadır.

Apsiyon Hangi Bankalar ile Entegre Olarak Çalışır ?

Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti, İngbank, Kuvety Türk, TEB, Yapı Kredi, İşbank, Ziraat, Vakıfbank, Albaraka Türk, Türkiye Finans, Halk Bankası, Şekerbank ve Fibabanka.

Sunduğunuz Web Sitesi, Kendi Alan Adımızla Özel Bir Web Sayfası mı Olacak?

Yönetiminize özel olarak tasarlayabileceğiniz web sitesi adresiniz, Apsiyon'a kayıt olduğunuz sırada otomatikman oluşur. Sitenizin/apartmanınızın resimlerini, adresini, telefon numarasını, hava durumunu, anketlerinizi, güncel haberleri, Facebook ve Twitter sayfanızı ve duyurularınızı paylaşabileceğiniz bir web sitesine, hiç bir ek ücret ödemeden (Prestij ve Kurumsal Paket ise) sahip olursunuz.

Fatura, Kimlik, Fotoğraf Gibi Evrakları Apsiyon’a Ekleyebilir miyim?

Evet ekleyebilirsiniz. Fatura, kimlik, fotoğraf, sözleşme gibi ihtiyaç duyulan her türlü dosyayı kolayca kayıtlarınıza ekleyebilir, her yerden ulaşabilirsiniz.

Böylece tüm ihtiyaç duyduğunuz dosyaların hepsi ilgili kayıtlar ile bağlantılı olarak Apsiyon’da elinizin altında olur.

Apsiyon ile Sayaç Sayımı Yapılabilir mi?

Apsiyon'un Sayaç Okuma ve Faturalandırma entegrasyonu ile;

 • Mbus Protokolü kullanan sayaçlar ile online entegrasyon yapabilir
 • İstenilen anda sayaçlardaki verileri okuyabilir
 • Tüketim değerleriyle sıcak su dağıtımı yapabilir
 • Fatura üzerinden sayaç dağıtımı yapabilir
 • Birim fiyat üzerinden sayaç dağıtımı yapabilir
 • Yapılan dağıtım geçmişini görüntüleyebilir
 • Excel’den tüketim değeri aktarabilirsiniz.

Aynı Hesapla Birden Fazla Site Takibi Yapabilir miyim?

Tek bir hesap ile birçok site ve apartman yönetim kontrolünü sağlayabilir ve yönetime dahil olabilirsiniz.

Apsiyon Kullanırken Bakım ve Destek ile Uğraşacak mıyım?

Apsiyon kullanırken donanımın ve bağlantının bakımı ve desteği ile yorulmazsınız. Apsiyon size her zaman güvenli, yedeklenen ve üst seviye sunucularla güncel ve kesintisiz bir uygulama olarak sunuluyor.

Kullandığım Bir Yönetim Programı Var, Apsiyon’a Nasıl Geçiş Yapabilirim?

Devir ve kasa açılış fişleri yardımıyla kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca birçok tablo için elinizde hazır bulunan veriyi de sisteme işleyebilirsiniz. İstediğiniz veriyi, excel dosyası ya da düz metin dosyası olarak topluca Apsiyon’un sistemine girebilirsiniz.

Apsiyon Kullanınca Ek Masraf Ödeyecek miyim?

Hayır! Hiç bir ek masraf yapmanıza gerek yok. Apsiyon size en kolay ve en rahat kullanabileceğiniz hali ile sunuluyor. Profesyonel seçeneklerde yıllık abonelikler için alan adınız da Apsiyon tarafından sizin için satın alınıyor.

Apsiyon’da Kullanım Limiti Var mı?

Apsiyon'da karşınıza hiç bir limit çıkmıyor. Sadece abonelik ödemeleri ile ilgili toplu konuttaki daire sayınızı belirmeniz yeterli. İstenilen sayıda işletme projesi, kasa, banka, yönetici, kullanıcı, dağıtım grubu ve uygulama içerisindeki her birimi limitsiz olarak kullanabilirsiniz.

Import, Export Ne İçin Kullanılır?

Apsiyon'daki ilk kurulumda Csv (virgülle ayrılmış dosya) formatındaki dosyalarınızı ekleyerek kurulumu kolay bir şekilde tamamlayabilir, diğer uygulamalardan geçiş sırasında büyük kolaylık sağlamış olursunuz. Ayrıca yapmış olduğunuz kayıtları "Xml, Csv, Mhtml, Excel, Tıff file" ve "Word" formatında alabilirsiniz.

Import Dosyasında Neden Bu Kadar Çok Alan Var, Hepsini Doldurmak Zorunda mıyım?

Herkesin ihtiyacına göre tasarlanmış bir dosyadır. İhtiyacınız olan alanları doldurmanız bizim için yeterlidir.

Ancak; özellikle TCKN, e-mail, telefon ve ad - soyad verisi çok önemli olduğundan mutlaka doldurulması gerekmektedir.

Apsiyon Girmiş Olduğum Bilgilere Müdehale Edebilir mi?

Panel içine girmiş olduğunuz veriye, tarafımızdan hiçbir müdahale yapılmamaktadır.

Sözleşmeleri Islak İmzalı Olarak Hazırladım, Hangi Adrese Göndereceğim?

Apsiyon Bilişim Sistemleri San ve Tic A.Ş adına, 

Gold Plaza Altayçeşme Mah. Öz Sok. No:19
Zemin Kat Ofis : 6-7 Maltepe/İSTANBUL
VD: Küçükyalı VN: 0710421992

adresine kargo ile karşı ödemeli gönderilebilir.

Sözleşmemizi Gönderdik, “Siteniz Aktif, Aktarımımız Yapıldı” Şeklinde Bir Mail de Geldi. Şimdi Ne Yapacağız?

Apsiyon Müşteri Hizmetleri’nde hizmet veren, size özel portföy yöneticiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek eğitim programınızı organize edecek ve sizin Apsiyon’u rahatlıkla kullanabilir donanıma sahip olmanızı sağlayacaktır.

Apsiyon Hizmet Bedeli Ödemesini Hangi Bankadan Yapabilirim?

Bu linkten tüm banka hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz banka üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Entegrasyonu Nasıl Oluyor? Benim Bankaya Gitmem Gerekiyor mu?

Banka entegrasyonu sürecinin neredeyse tamamı, çalıştığınız banka tarafında ilerlemektedir. Entegrasyon için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenin tanımlanarak bizlere iletilmesi tamamen bankanın iç süreciyle alakalıdır. Apsiyon tarafındaki süreç, entegrasyon için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenin sizler tarafından bize iletilmesiyle başlamaktadır.

Kredi Kartı Hesap Ekstresinde Apsiyon İşlemlerini Neden “Iyzico” Olarak Görüyorum?

Apsiyon uygulması üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin alt yapısı Iyzico ile geliştirildiğinden ekstrenize de bu şekilde yansımaktadır.

Geri Bildirim Butonu Nedir?

Apsiyon'da bulunduğunuz her sayfanın alt kısmında yer alan "Geri Bildirim" butonu ile o sayfadaki sorularınız ve problemleriniz hakkında destek ekibimize kolayca erişebilirsiniz. Dilerseniz destek@apsiyon.com adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Apsiyon ile Çalışmaya Başladım, Ayrılmaya Karar Verirsem Datamı Bana Veriyor musunuz?

Uygulama içindeki her bir tabloyu excel, word, pdf, csv formatlarında kendiniz dilediğiniz her zaman indirip alabilirsiniz. Sistemden ayrılmanız durumunda özel bir veri paylaşımı olmuyor. Ancak tüm verileri kendiniz ayrılmadan önce alabilirsiniz.

Apsiyon, müşterilerinin veri sahipliğine her zaman saygı duyar ve her verinin sistemden çıkartılabilmesi için gerekli araçları sunar.

Site Yönetiminde İhtiyaç Duyduğum Dilekçe ve Evrak Örneklerine Nereden Ulaşabilirim?

Site yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz dilekçe ve evrak örneklerine İçerik Merkezi'mizden ulaşabilirsiniz.
İçerik Merkezi'mizde yer alan dilekçe ve evrak örneği konu başlıkları;
 • Toplantı Çağrısı ve Gündem 
 • Ortaklığın Giderilmesi için Dava Dilekçesi Örneği
 • Yasak Faaliyetlere Yönelik Mahkeme Dilekçesi Örneği
 • Hakim Müdehalesi Dilekçe Örneği

Site Yönetiminde İhtiyaç Duyduğum Kanunlar ve Yönetmeliklere Nereden Ulaşabilirim?

Site yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz kanun ve yönetmelik örneklerine İçerik Merkezi'mizden ulaşabilirsiniz.
İçerik Merkezi'mizde yer alan kanun ve yönetmelik örneği konu başlıkları;
 • Otopark Yönetmeliği
 • Kat Mülkiyeti Yönetmeliği
 • Asansör Yönetmeliği
 • Tebligat Kanunu
 • Kararname
 • Konut Kapıcıları Yönetmeliği
 • Yapı Denetimi Kanunu
 • Otopark Yönetmeliği
 • Enerji Verimliliği Kanunu
 • Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 
 • İmar Kanunu

Site Sakini/Kat Maliki Olarak “Apsiyon” Bana Nasıl Bir Fayda Sağlar ?

Apsiyon, site sakinlerine birçok kolaylık sağlıyor. Apsiyon ile istediğiniz an finansal durumunuzu görebilir, mevcut finansal durumunuzu raporlayabilir ve aidatınızı istediğiniz an kredi kartınıza ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda ortak alanlara rezervasyon yaptırabilir, site içi iletişimlere katılabilir, bilgi alabilir, taleplerde bulunup ihtiyaç duyarsanız yöneticinizle de doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Apsiyon'un, sizler için özel olarak geliştirilen "Mobil Uygulaması" ücretsiz olarak hizmet veriyor!

Kullanıcılar, Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Apsiyon mobil uygulamasıyla;

 • Cepten aidat sorgulama ve ödeme işlemleri kolaylıkla yapılabilir,
 • Rezervasyon özelliği ile sitenin; havuz, tenis kortu vb. toplu kullanım alanları için yer ayırtabilir,
 • Site yönetiminin yapmış olduğu anket ve gönderilerden haberdar olarak yorum yapabilir,
 • Telefon rehberi özelliği ile ihtiyaç duyulan kişilere anında ulaşabilir, site sakinleriyle ve yönetimle daha hızlı iletişim kurulabilir,
 • Arıza durumunda çözüm taleplerini rahatlıkla iletebilir ve süreçle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Apsiyon’un Sunduğu Web Sitesi Kullanarak Site Sakini/Kat Maliki Neler Yapabilir ?

Sitenize özel olarak hazırlanan ve kendi alan adınız ile giriş yapabileceğiniz web sitesi sayesinde tüm kullanıcılarınız;
Kendi güncel borç bilgilerini,
Hesap ekstrelerini,
Sitelerinin finansal durumlarını,
Kasalarının genel durumlarını,
Kasalarının bakiyelerini,
Aidat borçlandırmalarını ve tahsilatlarını,
En son 5 gider ve 5 gelirilerini,
Ödenecek ve ödemesi geçmiş faturalarını,
Site yönetimine iletilen dilek ve şikayetleri,
Ziyaretçi giriş ve çıkışlarını,
Gelen ve giden gönderilerini,
Sitelerinin fotoğraf galerisini,
Forumları, anketleri ve yönetim tarafından oluşturulan bir çok sayfayı inceleyebilirler.

Online Banka Entegrasyonu Bana Ne Kazandırır?

ATS (Aidat Tahsilat Sistemi) ile bankaların tüm ödeme kanalları üzerinden (internet, ATM, mobil, vezne vb.) aidat/fatura alanından borcunuzu sorgulayabilir ve Apsiyon’un her daire için tanımladığı 10 haneli ödeme kodunuzu girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ödemeler*, başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, doğrudan sitenizin hesabına geçerken, hareketler de Apsiyon’un sistemine aktarılır. (Fiziksel POS kullanımlarındaki 30-45 gün arasındaki bekleme süresini yaşamazsınız.) *Apsiyon üzerinden kredi kartı ile ödeme bir zorunluluk değil bir ödeme seçeneğidir.

Evimde/Sitemde Yaşadığım Bir Sorunu veya Herhangi Bir Şikayetimi Nasıl İletebilirim ?

Sitenizde ya da dairenizde yaşadığınız her türlü sorun için yöneticinize ulaşmanız gerekmektedir.
Apsiyon kullanarak ister mobil uygulamadan, isterseniz web sitesi üzerinden iş talebi oluşturabilir ve süreci takip edebilirsiniz. Ayrıca yöneticinizin iletişim bilgilerine de Apsiyon üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Site Yönetimine Apsiyon Önermem Halinde Bir Avantajım Olacak mı ?

Öner Kazan Kampanyası ile Apsiyon’dan avantajlar elde edebilirsiniz! 

Site Yöneticiliği Eğitimi Programı'nın Amacı Nedir?

Site Yöneticiliği Programı, Kat Mülkiyeti Yönetimi konusunda başlangıç yapmak ve/veya kendi işini kurarak profesyonel yöneticilik yapmak üzere ilk adımı atmak isteyenler için kurulmuş bir programdır. 
Program aynı zamanda kendi yöneticisini yetiştirmek isteyen yapı ve inşaat firmaları için de uygundur. Programı başarı ile bitirenler, site yönetimi ile ilgili olarak bir yöneticinin taşıması gereken temel niteliklere ve bilgilere sahip olacak, aynı zamanda ihtilaflı konularda çözüm üretebilmek adına doğru adımların nasıl atılacağını öğrenmiş olacaklardır. Program sırasında dersleri takip eden katılımcıların dönem sonu sınavından en az 60 puan alması gerekmektedir.

Site Yöneticiliği Eğitimi Programı Kapsamında Neler Öğrenilmektedir?

Eğitim programı kapsamında aşağıdaki konularda dersler verilmekte teorik ve pratik çalışmalar yapılmaktadır; 

 • Bilişim Sistemleri ve Apsiyon
 • Temel Hukuk
 • Verimli Site Yönetimi
 • İş Sağlığı ve Güvenliği
 • Muhasebe, Denetim ve Raporlama
 • Bütçe
 • Apsiyon Ürün Eğitimi
 • Site Yönetimlerinde Vergi

Site Yöneticiliği Eğitimi Sırasındaki Materyaller Nelerdir?

Eğitmenlerin tamamı kendi eğitim notlarını oluşturmaktadır. Her dönem güncellenen notlar katılımcılara dağıtılmaktadır. Ayrıca her dönem Apsiyon Akademi katılımcılarına rehber kitaplar dağıtmaktadır.

Site Yöneticiliği Eğitimi'nin Süresi Nedir?

Eğitim programı toplamda 6 gün, 48 saattir. (09.30 - 17.30 saatleri arasında) 

Site Yöneticiliği Eğitimi Programı'nda Devam Zorunluluğu Var mıdır?

Katılımcıların derslere % 70 oranında devam etmesi zorunludur.

Site Yöneticiliği Eğitimi Programı'na Kimler Katılmalıdır?

 • Yöneticiler 
 • Kat Malikleri 
 • Site Yöneticiliğini Meslek Edinmek İsteyenler 
 • Yeni iş kurmak isteyenler 
 • Tesis Yönetim Firmaları Elemanları

Site Yöneticiliği Eğitimi Sertifikası'nın Ne Gibi Bir Faydası Var?

Apsiyon Akademi, sektöründe lider kurumlardan biridir. Alınacak sertifika yeni iş imkanları yaratılmasında fayda sağlayacaktır. Ayrıca öngörülere göre site yöneticiliği ilerleyen yıllarda kendi kanunu olan bir meslek haline geleceğinden, sertifika sahibi olmak meslek kanununun yasalaşması aşamasında çok önemli fayda sağlayacaktır.

Ben Zaten Site Yöneticisiyim, Öğrenebileceğim Ne Gibi Konular Olabilir? Fayda Sağlayabilir miyim?

Apsiyon Akademi eğitimleri sistematik bir düzen içinde verilmektedir. Belli bir formasyon oluşması adına temel düzeyde tüm yöneticilerin ve yönetici adaylarının bilmesi gereken konular seçilmeye çalışılmıştır. Ayrıca eğitmenlerimiz olabildiğince uygulamanın içinde tecrübe sahibi olan ve aynı zamanda akademik geçmişe sahip kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla sahip olunması gereken tüm bilgiler eğitim programımız sayesinde A'dan Z'ye sistematik bir şekilde yeniden incelenmekte ve olası bilinmeyen detaylar da öğrenilebilmektedir. Ayrıca eğitmenlere uygulama sırasında yaşanan hususlar da sorulabilmekte ve verimli sonuçlar alınabilmektedir.

Site Yöneticiliği Eğitimi'nin Katılımcı Profili Nasıldır?

Şimdiye kadar gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcılarımızın önemli bir kısmı profesyonel site yöneticileri ya da profesyonel yönetim hizmeti veren kurum çalışanlarından oluşmuştur. Ayrıca sektöre yeni girmek isteyen katılımcılarımız da mevcuttur. Katılımcılarımız birbirleri ile sektörel tecrübe paylaşımları yapabilme ve tanışma fırsatı da bulmuşlardır. Yaş ortalaması 35-40 aralığındadır.