Apsiyon Akademi

Eğitmenlerimiz

Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz ile sektörün rotasını belirliyoruz..

Özgür Biyan
Doç. Dr. Özgür BİYAN
Apsiyon Akademi Direktörü
ozgur.biyan@apsiyon.com

Özgür BİYAN, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Lisans Bölümü'nü, Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı'nı ve Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilimdalı Mali Hukuk Doktora Bölümü'nü tamamladı.

Denetim şirketlerinde vergi hukuku konusunda denetçilik ve danışmanlık yaptı. Vergi davalarını yürüttü. 2010 yılı başından beri Bandırma 17 Eylül Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak görev almakta olan Özgür Biyan, aynı zamanda danışmanlık faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Kat mülkiyeti ve site yönetimleri konusunda piyasada 5. baskısına ulaşan bir çalışması mevcuttur. Ayrıca, çeşitli dergilerde yayınlanmış kat mülkiyeti ve mali hukuk içerikli makaleleri bulunmaktadır.

Ozan Özen
Ozan ÖZEN
Apsiyon Akademi Koordinatörü
ozan.ozen@apsiyon.com

1974 Almanya doğumlu, İşletme Mühendisi (İTÜ), Emlak ve Emlak Yönetimi (İAU) mezunu, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı , 2002 yılından bu yana gayrimenkul yönetimi sektöründe bir çok tesis ve rezidans binalarında tesis yöneticisi olarak çalışmış olup, uzun yıllardır İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi sulh ve ceza bilirkişisi olarak görev almaktadır. Bina Yöneticiliği, Kat Mülkiyeti, Emlak Yönetimi alanında çalışır, danışmanlık yapar ve eğitim programları gerçekleştirir.

Kat Mülkiyeti Mevzuatı , Emlak Yönetimi , Bina ve Tesis Yönetimi alanında 2011 yılından bu yana çeşitli üniversitelerin Sürekli veya Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri, Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB) “Site ve Apartman Yöneticiliği”, Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi , Apsiyon Akademi bünyesinde program içeriğini oluşturma, işbirliği firması veya eğitmen olarak görev almıştır. www.KatMulkiyeti.Com portalının Baş Yazarlığını yürütmektedir.

Mayıs 2020 ayından bu yana APSİYON BİL. SİS. SAN. VE TİC. A.Ş’ de “Apsiyon Akademi Koordinatörü” olarak görev yapmaya başlamıştır.

Banu AKCAN
Banu AKCAN
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
banu.akcan@apsiyon.com

Banu AKCAN, yirmi yılın üzerinde, çok uluslu şirketlerde yönetim kademesinde, muhasebe, denetim, bordrolama, insan kaynakları yönetimi, verimlilik analizi, şirket değerleme gibi stratejik görevlerde bulunmuştur.

Hazır giyimden, teknolojiye, inşaattan, fon yönetimine kadar bir çok şirkete mali danışmanlık yapmıştır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir'dir.

Av. Armağan DERGİN
Av. Armağan DERGİN
Kat Mülkiyeti Hukuku Uzmanı
armagan@apsiyon.com

Armağan DERGİN, 1984 Yılı Manisa ili doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup İstanbul Barosu'na bağlı olarak, "Dergin & Babaoğlu Hukuk ve Danışmanlık Ofisi"nde kurucu avukat olarak serbest avukatlık yapmaktadır.

Kat Mülkiyeti Hukuku alanındaki çalışmaları ve yanında Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku alanında çalışmaları mevcuttur.

Uzman hukuk ekibi ile birçok site yönetiminin Kat Mülkiyeti Hukuku alanında yaşadığı hukuki uyuşmazlıkların çözümünde ve danışman olarak vekillik yapmayı sürdürmektedir.

Kudret TÜRK
Kudret TÜRK
Apsiyon CEO
kudret@apsiyon.com

Kudret TÜRK, 1999 yılında Muğla Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nden mezun oldu ve Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden birinde iş hayatına başladı.

2002 yılında İTÜ Bilişim Enstitüsü, Bilgi Teknolojileri Bölümü'nü başarıyla tamamladı ve Bilgi İşlem Subayı olarak vatani görevini yerine getirdi. Daha sonra eski işine geri dönerek uzun yıllar firmanın AR-GE Departmanı'nda ERP yazılımlarının geliştirilmesinde görev aldı.

2010 yılında Apsiyon ile ilk girişimini gerçekleştirdi. 2016 yılında ise sektörde oluşan "Nitelikli yöneticiler yetiştirilmesi ihtiyacı" üzerine Apsiyon Akademi’yi kurdu. Halen Apsiyon CEO’su olarak görev yapmaktadır.

Burak Erdi GÖZEL
Burak Erdi GÖZEL
Apsiyon Eğitim Uzmanı
burak.erdi@apsiyon.com

Burak Erdi GÖZEL, yüksek lisansını işletme alanında tamamlamıştır.

Çalışma hayatına pazarlama ve iletişim sektöründe başlamış olup, yerel ve çok uluslu şirketlerde raporlama, müşteri ilişkileri ve eğitim uzmanı pozisyonlarında görev almıştır.

7 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe Müşteri İlişkileri ve Eğitim Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

dotted

Apsiyon Akademi ile Geleceğinize Yön Verin!

Şimdiye kadar onlarca site yöneticisi yetiştiren ve sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynayan Apsiyon Akademi ile siz de geleceğinize yön verin.
half circle