Apsiyon Akademi

Eğitmenlerimiz

Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz ile sektörün rotasını belirliyoruz..

Prof. Dr. Özgür BİYAN
Prof. Dr. Özgür BİYAN
Akademik Eğitimler Koordinatörü
akademi@apsiyon.com

Özgür BİYAN, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Lisans Bölümü'nü, Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı'nı ve Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilimdalı Mali Hukuk Doktora Bölümü'nü tamamladı.


Denetim şirketlerinde denetçi olarak görev aldı ve vergi hukuku danışmanlığı yaptı. Vergi davalarını yürüttü. 2010 yılı başından beri Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak görev almaktadır.


Kat mülkiyeti ve vergi hukukunun kesiştiği alanlarda uzmanlaşan Özgür Biyan'ın apartman ve site yönetimleri konusunda 8. baskısına ulaşan bir çalışması mevcuttur. Ayrıca, çeşitli dergilerde yayınlanmış kat mülkiyeti ve vergi hukuku içerikli makaleleri bulunmaktadır.

Ozan ÖZEN
Ozan ÖZEN
Apsiyon Akademi Direktörü
ozan.ozen@apsiyon.com

1974 Almanya doğumlu, İşletme Mühendisi (İTÜ), Emlak ve Emlak Yönetimi (İAU) mezunu, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, 2002 yılından bu yana gayrimenkul yönetimi sektöründe birçok tesis ve rezidans binalarında tesis yöneticisi olarak çalışmış olup, uzun yıllardır İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi sulh ve ceza bilirkişisi olarak görev almaktadır. Bina Yöneticiliği, Kat Mülkiyeti, Emlak Yönetimi alanında çalışır, danışmanlık yapar ve eğitim programları gerçekleştirir.


Kat Mülkiyeti Mevzuatı, Emlak Yönetimi, Bina ve Tesis Yönetimi alanında 2011 yılından bu yana çeşitli üniversitelerin Sürekli veya Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) “Site ve Apartman Yöneticiliği”, Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, Apsiyon Akademi bünyesinde program içeriğini oluşturma, iş birliği firması veya eğitmen olarak görev almıştır. katmulkiyeti.com portalının baş yazarlığını yürütmektedir. Mayıs 2020'den bu yana APSİYON BİL. SİS. SAN. VE TİC. A.Ş’de görev yapmaktadır.

Ekrem DOST
Ekrem DOST
S.M.M.M., Bağımsız Denetçi, Eğitimci
akademi@apsiyon.com

1971 İstanbul doğumlu Ekrem DOST, Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi Maliye bölümünde 1992 yılında tamamlamıştır. 1999 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmakta olup İSMMMO üyesidir.


Dost Mali Müşavirlik ofisi kurucusu olarak; Toplu Yapı ve AVM Yönetimlerine, İnşaat, Taahhüt, Enerji, Değerli Maden sektörleri gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren yüzü aşkın firmaya Mali Danışmanlık, Denetim ve Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermekte olan Ekrem DOST, halen kariyerine Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi ve Eğitimci olarak devam etmektedir.


Çeşitli üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezlerinde düzenlenen Toplu Yapı ve Site Yöneticiliği Eğitim programlarında yüzlerce katılımcıya Muhasebe ve Denetim derslerini vermiş ve yine kurumsal firmalarda ve Ticaret Odaları bünyelerinde düzenlenen eğitimlerde Bütçeleme Raporlama, Genel Muhasebe Uygulamaları, Zaman Yönetimi, Problem Çözme Teknikleri, Şirketlerde Kurumsallaşma konularında eğitimler vermektedir.

Av. Armağan DERGİN
Av. Armağan DERGİN
Kat Mülkiyeti Hukuku Uzmanı
akademi@apsiyon.com

Armağan DERGİN, 1984 Yılı Manisa ili doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup İstanbul Barosu'na bağlı olarak, Karcı Legal Hukuk Ofisi'nde ortak olarak serbest avukatlık yapmaktadır.


Kat Mülkiyeti Hukuku alanındaki çalışmaları ve yanında Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku alanında çalışmaları mevcuttur.


Uzman hukuk ekibi ile birçok site yönetiminin Kat Mülkiyeti Hukuku alanında yaşadığı hukuki uyuşmazlıkların çözümünde ve danışman olarak vekillik yapmayı sürdürmektedir.

Kudret TÜRK
Kudret TÜRK
Apsiyon CEO
akademi@apsiyon.com

Kudret TÜRK, 1977 yılında Sakarya'da doğmuştur. 1999 yılında Muğla Üniversitesi İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nden mezun olmuştur. Mezuniyeti sonrası Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden birinde çalışmaya başlamış, 2002 yılında İTÜ Bilişim Enstitüsü'nde Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Askerlik hizmetini Bilgi İşlem Subayı olarak yapmış ve sonrasında eski işine geri dönerek firmanın AR-GE Departmanı'nda birçok projede yazılım geliştirme ve yönetim görevlerinde bulunmuştur. 


2010 yılı sonrası girişim dünyasına adım atarak 2012 yılında Apsiyon projesini hayata geçirmiş ve sektörde büyük başarı elde etmiştir. Halen kurucu ortağı olduğu şirketinde CEO olarak görev yapmaktadır. Hobileri arasında motosiklet sürmek ve dalış yapmak bulunmaktadır. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Burak Erdi GÖZEL
Burak Erdi GÖZEL
Apsiyon Eğitim Uzmanı
akademi@apsiyon.com

Burak Erdi GÖZEL, yüksek lisansını işletme alanında tamamlamıştır.


Çalışma hayatına pazarlama ve iletişim sektöründe başlamış olup, yerel ve çok uluslu şirketlerde raporlama, müşteri ilişkileri ve eğitim uzmanı pozisyonlarında görev almıştır.


7 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe Müşteri İlişkileri ve Eğitim Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

dotted

Apsiyon Akademi ile Geleceğinize Yön Verin!

Şimdiye kadar onlarca site yöneticisi yetiştiren ve sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli personelin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynayan Apsiyon Akademi ile siz de geleceğinize yön verin.

half circle