Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!

Apsiyon Life

Apsiyon Life ile
özel fırsatların
tadını çıkarın!

Apsiyon Mobil Uygulaması’na giriş yapan ve Apsiyon Life üyesi olan Apsiyonlu konut sakinleri, sadece üyelere özel sunulan fırsatlardan yararlanıyor.

Apsiyon Life

Apsiyon Life Üyeleri'ne Sunulan Avantajlar

Ücretsiz Konut Asistans Paketi

Ücretsiz Konut Asistans Paketi


Evinizde her an ihtiyaç duyabileceğiniz, her biri yılda iki kez, toplam 4.000 TL limitli; çilingir, dahili su tesisatı, dahili elektrik tesisatı ve cam işleri hizmetlerini içeren, üye olma tarihinden itibaren bir yıl boyunca geçerli olan, ücretsiz yardım servisi.

Haydi siz de bu dünyanın bir parçası olmak için hemen Apsiyon Mobil Uygulaması’nı indirin!

LocalizationHelper.Get( LocalizationHelper.Get( LocalizationHelper.Get(
LocalizationHelper.Get( LocalizationHelper.Get( LocalizationHelper.Get(
Ücretsiz Konut Asistans Paketi
Apsiyon Life

Kimler Üye Olabilir?

Apsiyon Mobil Uygulaması’na giriş yapan Apsiyonlu konut sakinleri, hiçbir ek ücret ödemeden Apsiyon Life Platformu üyesi olabilir ve Konut Asistans Paketi’nden ücretsiz yararlanmaya başlayabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Apsiyon Life'tan kimler yararlanabilir?

Apsiyon Mobil Uygulaması üzerinden Apsiyon Life üyesi olan Apsiyonlu konut sakinleri yararlanabilir.

Apsiyon Life nedir?

Apsiyon Mobil Uygulaması’na giriş yapan Apsiyonlu konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar platformudur.

Apsiyon Life hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?

Apsiyon Mobil Uygulaması, Size Özel Menüsü’nden Apsiyon Life'a üye olup Ücretsiz Konut Asistans Paketi'nden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
Apsiyon Life'ta hangi hizmetler var?

Apsiyon Life üyesi olduğunuz anda Ücretsiz Konut Asistans Paketi sizin olur!
Bu paket ile; her biri yılda iki kez, 500 TL limitli olmak üzere toplamda 4.000 TL'ye kadar olan masraflarınızı karşılayabilirsiniz. 


Çilingir, dahili su tesisatı, dahili elektrik tesisatı ve cam işleri hizmetlerini içeren, üye olma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca geçerli ücretsiz yardım servisi sizi bekliyor!


Çilingir

Müşteri’nin ikametgahına ait anahtarın kaybedilmesi, unutulması, kazaen veya hırsızlık neticesinde hasarı gibi durumlarda konuta girilebilmesi için Tur Assist, bir çilingiri Müşteri’nin ikametgah adresine yönlendirerek standart malzeme ve işçilik masraflarını yılda azami 2 defaya kadar olay başına 500TL limit dahilinde üstlenmektedir. Belirtilen teminat limitini aşan masraflar, önceden onay alınması sureti ile Müşteri tarafından direkt ödenecektir.


*Ek anahtar yaptırılması, kilit değiştirilmesi sonucu oluşacak malzeme masrafları kapsam dışıdır.


Dahili Su Tesisatı 

Müşteri’nin ikametgahındaki dahili temiz su tesisatında kırılma ve/veya patlama nedeniyle acil tamir gerektiren durumlarda Tur Assist, bir tesisatçıyı Müşteri’nin ikametgah adresine yönlendirerek standart malzeme ve işçilik masraflarını yılda azami 2 defaya kadar olay başına 500TL limit dahilinde üstlenmektedir. Belirtilen teminat limitini aşan masraflar, önceden onay alınması sureti ile Müşteri tarafından direkt ödenecektir.


* Konut içindeki sıhhi tesisat, musluk ve diğer donanıma bağlı olmayan her türlü elemanın tamiri; tesisat hasar veya kırılmasından kaynaklansa dahi her türlü ıslanma, kaçak, sızıntı ve benzerinden dolayı meydana gelen hasarın tazmin ve tamiri; sıhhi tesisata bağlı her türlü elektrikli ev eşyası, beyaz eşya, ısıtıcılar, filtrelerin tamir veya değişimi, sıhhi tesisat malzemesinin tamirinden doğan veya değişiminden doğan malzeme masrafları; konutun bulunduğu bina genelinde ve üçüncü şahıs konutlarına ait tesisat veya diğer donanım konut içinden geçse dahi tesisatın tamiri ve bu hasar nedeniyle oluşan hasarın tazmin ve tamiri; kanalizasyon / pis su tesisatlarının tıkanması veya tamiri kapsam dışıdır.


Dahili Elektrik Tesisatı

Müşteri’nin ikametgahındaki dahili elektrik tesisatında (elektrik sigortasından priz / elektrik anahtarlarına kadar) meydana gelen ve konuta elektriğin ulaşmasını engelleyecek problemlerde Tur Assist, bir elektrikçiyi ikametgah adresine yönlendirerek standart malzeme ve işçilik masraflarını yılda azami 2 defaya kadar olay başına 500TL limit dahilinde olmak üzere üstlenmektedir. Belirtilen teminat limitini aşan masraflar, önceden onay alınması sureti ile Müşteri tarafından direkt ödenecektir. 


*Konut içindeki elektrik tesisatından yararlanılmasını sağlayan her türlü elemanların (lamba, duy, floresan, priz, elektrik düğmesi) tamiri; tesisat hasarından kaynaklansa dahi her türlü elektrikli ev aleti hasarının tazmin ve tamiri;  tesisata bağlı her türlü elektrikli ev eşyası, beyaz eşya, ısıtıcılar, havalandırma tesisatı ve benzerinin tamiri veya voltaj alçalıp yükselmesinden doğan zararlarının tamiri; konutun bulunduğu bina genelinde ve üçüncü şahıs konutlarına ait tesisat veya diğer donanım konut içinden geçse dahi tesisatın tamiri ve bu hasar nedeniyle oluşan hasarın tazmin ve tamiri kapsam dışıdır.


Cam İşleri 

Müşteri’nin ikametgahındaki dış yüzey camlarının herhangi bir sebeple kırılması durumunda Tur Assist, bir camcıyı ikametgah adresine yönlendirerek standart malzeme ve işçilik masraflarını yılda azami 2 defaya kadar olay başına 500TL limit dahilinde üstlenmektedir. Belirtilen teminat limitini aşan masraflar, önceden onay alınması sureti ile Müşteri tarafından direkt ödenecektir.

Apsiyon Life hizmetlerinden ne zaman yararlanmaya başlayabilirim?

Apsiyon Mobil Uygulaması üzerinden Apsiyon Life üyesi olduğunuz andan itibaren hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Konut Asistans Paketi Üyeliğiniz, başvuru formunu doldurmanızın ardından, 7 iş günü içerisinde aktif olacaktır. Konut Asistans Paketi’nden yararlanmak için 0 850 318 41 02 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Konut Asistans Paketi için "1" tuşladığınızda, bağlandığınız müşteri temsilcisi konuyla ilgili size yardımcı olacaktır.