Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Apsiyon ile güvenliği de tek bir yazılımda takip edin!

Circle
Apsiyon Elektronik Güvenlik Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemi

Otopark giriş - çıkışında araç plakalarını kameralar ile okutup, kaydedilen abone araçların otomatik geçişini sağlayın.

Apsiyon Elektronik Güvenlik Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemi

Sakinlerin veya ziyaretçilerin manyetik kartlar aracılığıyla, geçiş alanlarından kartlar ile izinli geçiş yapmalarını sağlayın.

Apsiyon Elektronik Güvenlik Sistemleri

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)

Otopark giriş - çıkışında anten, panel, bariyer ve etiketten oluşan HGS Sistemi’ni kullanarak geçiş sürelerini azaltın.

Apsiyon Elektronik Güvenlik Sistemleri

CCTV Sistemi

Kameralar ile kontrol altına alınmak istenen bölgeleri izleyerek kontrol altında tutun ve site çevresinden gelecek tehditleri önleyin.

Apsiyon Elektronik Güvenlik Sistemleri

Santral Plus Sistemi

Sizi arayan konut sakinlerini bant kaydı ile karşılayın. Otomatik borç okuma hizmeti sunarak telefon trafiğini azaltın.

Apsiyon Elektronik Güvenlik Sistemleri

QR ile Geçiş Sistemi

QR ile Geçiş Sistemi sayesinde; site sakinlerinizin, çalışanlarınızın, ziyaretçilerin ve kuryelerin kartlara ihtiyaç duymadan kapılardan güvenle geçmelerini sağlayın.

Mutlu Yöneticiler

21.959 mutlu müşteri Apsiyon’a güveniyor!

Tümünü Gör
Circle

Sıkça Sorulan Sorular

Apsiyon kimlere hizmet sunar?

Tüm hedef firma ve yöneticiler için Apsiyon, kolay yönetim, anlık raporlama ve verimlilik ekseninde hizmet sunmaktadır.

Profesyonel yönetim firmaları, tüm projeleri Apsiyon üzerinden, tek ekranda görüntüleyerek yönetirler. Kârlılık, iş listesi ve finansal faaliyetler ile ilgili bilgi edinebilirler.
Firmalar, yönettikleri sitelerin sayısı arttıkça, lisanslama ve donanım gibi yatırım maliyetleri olmaksızın sistemi yönetmeye devam edebilirler.
Kişi sınırlaması ve buna bağlı ek bir ücretlendirme olmadığı için personel sayısı kısıtlama olmadan artırılabilir.
Profesyonel yönetim firmalarına sunulan bu şeffaf ve güvenirli hizmet sayesinde yüksek kalitede bir yönetim sunulmaktadır.

İnşaat firmaları, Apsiyon ile yönetilen konut ve binaların sahip oldukları yönetim kalitesi sayesinde marka değerlerini artırırlar.
Yeni proje satışı için yönetim kalitesi referans olarak verilebilir.

Kendi yönetimini yapanlar, daire sakinlerine sundukları tüm hizmetleri Apsiyon ile tek bir platformda bir araya getirirler. Bu sayede site yönetimi tasarruf sağlar.
Aynı zamanda merkezi verilere, yönetim kurulu, kat malikleri, yönetici ve denetçilerin her an ulaşabildikleri bir şeffaflık söz konusudur.

Neden Apsiyon ürün ve hizmetlerini tercih etmeliyim?

Apsiyon, toplu yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap veren kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Kurulum ücreti ödemezsiniz çünkü kurulum gerektirmez! Apsiyon’un her zaman en güncel sürümünü ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Sadece Apsiyon kullanarak; entegrasyonlar, pratik çözümler ve birlikte çalışılan çözüm ortakları ile site yönetiminizi daha hızlı ve verimli şekilde, internete erişebildiğiniz her yerden yapabilirsiniz.

Online bir hizmet sunulması sayesinde; sürekli güncel bir sistem kullanır, yedeklemeyle uğraşmaz, virüs ve güvenlik konularını dert etmezsiniz.

Apsiyon sizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz! Satış sonrasında size hizmet veren Satış Sonrası Hizmetler Ekibi, düzenli olarak ürün eğitimleri veren uzman bir Destek Ekibi ve her zaman sistemi daha iyiye taşımak için çalışan bir aktif bir Yazılım Ekibi ile kolay kullanım imkânı sunulur.

Apsiyon nedir?

Apsiyon, toplu yaşam alanı yöneticilerinin işlerini daha hızlı ve kolay yapabilmesi adına oluşturulmuş dijital bir asistandır.

Apsiyon ürün ve hizmetleri konusunda nasıl detaylı bilgi edinebilirim?

Apsiyon ürün ve hizmetleri konusunda detaylı bilgi alabilmek için web sitesi iletişim formlarımızı doldurabilir, info@apsiyon.com adresine mail atabilir ve 0 (216) 911 87 77 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Apsiyon hangi bankalar ile entegre çalışıyor?

Apsiyon Türkiye'nin tüm bankaları ile entegre çalışmaktadır. Bu sayede tahsilatlarınızı online bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

dotted

Apsiyon ayrıcalıklarını kullanmaya bugün başlayın!

Apsiyon’a entegre çalışan sistemler ile temassız ve hızlı şekilde ortak alanları kontrol altına alın, avantajlardan yararlanın.

half circle