Apsiyon Blog / Duyuru

Platform Merter’in tercihi Apsiyon.

Platform Merter’in tercihi Apsiyon.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje konut ve ofis alanları ile Merter'de yepyeni bir yaşam alanı oluşturuyor.

Lokasyon olarak Avrupa Yakası Merter'de, E-5 Karayolu üzerinde yer alan Platform Merter, metro, metrobüs ve Atatürk Havalimanı'na da yakın mesafedeki konumuyla ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. 20 bin metrekarelik alana sahip. Proje, Türkiye'nin ilk ve tek toptan tekstil ticaret merkezi olacak.

Platform Merter'de 11 adet normal daire, 81 adet rezidans daire, 33 adet teraslı daire ve satışı tamamlanan 215 adet suit daireye yer verildi.

Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir