Apsiyon Blog / Duyuru

Öğer Residence’nin tercihi Apsiyon oldu

Öğer Residence’nin tercihi Apsiyon oldu

İstanbul Şişli Bomonti ’de 3 bin metrekare arazi üzerinde yapılan Öğer Residence 172 konuttan oluşuyor. 45 metrekare ile 164 metrekare arasında Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerden oluşan projede standart dairelerin yanı sıra çatı dubleks’leri de bulunuyor.

Proje çok katlı residence projelerinden farklı olarak, geniş ve yatay bir zemin üzerinde 5 katlı olarak inşa ediliyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve SPA merkezi bulunan projede 24 saat kameralı güvenlik kontrolü, resepsiyon lobi hizmetleri, concierce, uyandırma servisi, telefon mesaj hizmetleri, rezervasyon hizmetleri, alışveriş yardımcısı, vale parking, ev temizliği gibi residence hizmetleri de standart olarak yer alıyor.

Öğer Residence Yönetimi’ne Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir