Apsiyon Blog / Duyuru

İncirli Konakları Bakırköy’de Apsiyon’lu yaşam başladı

İncirli Konakları Bakırköy’de Apsiyon’lu yaşam başladı

İstanbul'un gözde yerleşim bölgesi Bakırköy'ün merkezinde yüzde 75'i yeşil alan olmak üzere 8 blok ve 208 daireden oluşan prestijli bir yaşamın adı İncirli Konakları, modern ve estetik mimari, ulaşım kolaylığı ve zengin aktivite imkanlarıyla yüksek standartlarda kaliteli bir yaşam sunuyor.

13 bin 405 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen İncirli Konakları Bakırköy 6 katlı 8 blokta 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon  ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut. Projede yer alan dairelerin alan büyüklükleri 126 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor.

İncirli Konakları Bakırköy'de çocuk parkları, yüzme havuzu, fitness center, sauna, güvenlik, kapalı otopark mevcut.

Projenin yönetimine Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir