Apsiyon Blog
Apsiyon Blog

Webrazzi.com - Apartman ve Site Yönetimini İnternete Taşıyın

Webrazzi.com - Apartman ve Site Yönetimini İnternete Taşıyın

Aşağıda Webrazzi'den Fırat Demirel'in yazısından bir bölüm bulunmaktadır, yazının tamamına buradan (webrazzi.com) ulaşabilirsiniz.

Eğer oturduğunuz dairede apartman yöneticisi iseniz bazı işlemleri takip etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Yönettiğiniz konut sayısına göre takip etmeniz gereken iş ve hesap sayısı artınca yardımcılarla geçirdiğiniz vakit artar. Kentsel hayatta kaçınılmaz bir yer edinen bu konuya, internetten sunulan çözümün adı Apsiyon.

Kişisel hesap yönetim uygulamalarına benzer şekilde verimliliği arttıran, daha düzenli ve şeffaf bir yönetim sunmanızı sağlayan Apsiyon ile kayıtlarınızı güvenli şekilde yedekleyebiliyorsunuz. Sadece webden değil, mobil cihazınız üzerinden de erişebileceğiniz yönetim paneli ile çalışmalarınıza dair her ortamdan yanıt vermeniz mümkün.

Bilişim sektöründe ERP ve internet uygulamaları konusunda tecrübeli olan Dijital Projeler‘in geliştirdiği uygulama bir yılı aşkın bir tasarım ve geliştirme süreci sonunda ortaya çıkmış. Açıkçası önemli bir iş gücü gerektiren ama online bir hizmet almayı düşünmediğimiz bir alanda bu denli profesyonel bir hizmet sunulmasını takdir ettiğimi söylemeliyim.