Apsiyon Blog / Duyuru

Önay Garden Rezidans’ta Apsiyon’lu Hayat Başladı

Önay Garden Rezidans’ta Apsiyon’lu Hayat Başladı

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde yükselen Önay Garden Rezidans’ta 389 bağımsız alan bulunuyor. 42 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Beylikdüzü Önay Garden Rezidans'ta yer alan konutların metrekare alanları 1+1 daireler 58 metrekare ile 62 metrekare arasında, 2+1 daireler 86 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Kullanılan Apsiyon yönetim programı ile birlikte Önay Garden Rezidans yönetimi, herhangi bir teknik altyapı maliyetine katlanmadan, otomatik oluşan web sitesi sayesinde site sakinlerine kolayca ulaşabilecek. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir