Apsiyon Blog / Duyuru

Kentplus Centrium ve Kentplus Newport, Apsiyon Ailesine Katıldı

Kentplus Centrium ve Kentplus Newport, Apsiyon Ailesine Katıldı

Türkiye’deki markalı konut projelerinin başında gelen KentPlus ailesinin yeni üyeleri Centrium ve Newport yönetimleri Apsiyon kullanmaya başladı.

İçerenköy Fındıklı’da hayata geçirilen Centrium’da modern spor merkezi olarak büyük beğeni ve ilgi gören Poleon Sportivo’nun ikincisi sporseverlere hizmet veriyor. Her blokta uçsuz bucaksız orman ve deniz manzarasının sunulduğu farklı beklentilere cevap veren 52 çeşit toplam 796 daire bulunmakta.  

Kurtköy’de Sabiha Gökşen Havaalanı’na 2 dakika mesafede  konumlanan Newport’ta ise tüm bloklar diğerinin ışığını ve manzarasını kesmeyecek şekilde özel olarak tasarlanan 436 daire bulunuyor.  

İki projenin sakinleri de aidatlarını kredi kartı ile online olarak ödeyebilecek, yönetim ise web sitesi ve Apsiyon’un diğer özellikleri sayesinde sorunsuz hizmet sağlıyor olacak.

Apsiyon’u tercih ettikleri için Kentplus’a teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir