Apsiyon Blog / Duyuru

Çekmeköy Simplicity’de Apsiyon’lu Hayat Başladı

Çekmeköy Simplicity’de Apsiyon’lu Hayat Başladı

Çekmeköy Sarıgazi'de hayata geçen Simplicity Evleri projesi 13 bin 500 metrekare arsa alanına sahip. Projede toplam 252 konut ve 11 ticari ünite yer alıyor. Daire alan büyüklüklerinin 107 metrekare ile 210 metrekare arasında değiştiği Simplicity projesi 7 bloktan oluşuyor.

Çekmeköy Simplicity'de  sauna, fitness salonu, yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu ve oyun alanları  gibi sosyal olanaklar yer alıyor. IKEA ve Meydan Alışveriş Merkezi'ne 8 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika, TEM'e 5.5,  E-5'e ise 8.5 kilometre mesafede yer alan proje, lokasyon itibariyle konut sahiplerinin ulaşımında kolaylık sağlıyor.

Apsiyon sayesinde Simplicity sakinleri yönetime olan ödemelerini kredi kartları ile online olarak güvenle ödeyebiliyor.

Apsiyon’u tercih ettikleri için Simplicity Yönetimi’ne teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir