Apsiyon Blog / Toplu Konutlarda Hayat

Apsiyon Market ile Keyifli Alışveriş Deneyimi

Apsiyon Market ile Keyifli Alışveriş Deneyimi

Site ve apartman yöneticilerine dijital asistanlık hizmeti sunan Apsiyon, hem yöneticiler hem de sakinler için hayat kolaylaştıran özelliklere sahip. Apsiyon platformu sayesinde gelir-gider takibinden, site içi iletişime, kişi kayıtlarından ortak alan rezervasyonlarına kadar birçok işlemi ve takipleri, internet üzerinden pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. istegelsin iş birliği ile Apsiyon'un kullanıcılarıyla son olarak buluşturduğu hayat kolaylaştıran bir özellik de Apsiyon Market. Apsiyon Market’i kullanmak için Apsiyon’lu bir apartman veya sitede yaşıyor olmanız ve Apsiyon Mobil Uygulaması’nı indirmeniz yeterli. Mobil uygulama üzerinden Apsiyon Market ile market ihtiyaçlarınızı her an sipariş edebilirsiniz.

 

Ev Konforunda Online Alışveriş Keyfi

 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte alışverişler de dijital bir hal aldı. Artık her türlü alışverişi dilediğiniz yerden yapabiliyorsunuz. İster balkonda kahvenizi yudumlarken, ister salonda televizyon izlerken, ister çalışırken market ihtiyaçlarınız için kolayca sipariş verebilirsiniz. Online alışveriş hem daha pratik olması hem de daha zengin ürün çeşitliliği sunması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir hale geldi. Sosyal izolasyonun önem kazandığı günlerde daha güvenli ve sağlıklı bir alışveriş şekli olması ile de öne çıktı. Online alışverişe yönelimin artmasıyla birlikte Apsiyon Market kullanımı da 7 kat artış gösterdi. Online alışveriş sayesinde ev konforunda alışverişlerinizi yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Apsiyon, birçok farklı alanda kullanıcıları ile buluşturduğu avantajlı özellikler gibi artık online alışveriş konusunda da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Apsiyon yönetim platformu bulunan sitelerdeki sakinler başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan Apsiyon Mobil Uygulaması üzerinden market alışverişlerini yapabiliyor. Apsiyon Market, istegelsin'in zengin ürün çeşitliliğini kullanıcılarına sunuyor. Seçilen ürünleri teslimata kadar soğuk zinciri koruyarak tüketici ile buluşturuyor. 

 

Apsiyon Market ile Temel İhtiyaçlar İstediğiniz An Kapınızda

 

Apsiyon yönetim platformu kullanılan sitelerde konut sakinleri tüm online market alışverişlerini Apsiyon Market üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor, gün ve saat seçerek siparişlerini diledikleri zaman teslim alabiliyor. Apsiyon Market üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerin teslimatı sizin belirlediğiniz tarih ve zaman diliminde yapılır. Uygulama üzerinden alışveriş yaparken öncelikle teslimat için gün seçebilir, daha sonra da sabah 10:00'dan gece 00:00'a kadar sunulan seçeneklerden teslimat saatini belirleyebilirsiniz. Temel ihtiyaçlarınızın siparişi sırasında istegelsin'de bulunan kredi kartı seçeneğinin yanı sıra Masterpass entegrasyonu sayesinde de kredi kartı bilgisi vermeden kolay ve güvenli alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

 

Süpermarket Fiyatına 7 Binden Fazla Ürün Apsiyon ile Sizinle

 

Apsiyon'un online alışverişlerde site ve apartman sakinlerine dijital bir alternatif sunduğu yeni uygulaması Apsiyon Market, istegelsin’in birçok avantajlı özelliğinin yanı sıra sahip olduğu binlerce ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Apsiyon Market üzerinden yapacağınız alışverişlerde 7 binden fazla ürüne süpermarket fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Tüm bu avantajlı fiyat seçeneklerinin yanı sıra Apsiyon, belirli şehirlerdeki kullanıcılarına ekstra kampanyalar da sağlıyor. İstanbul, Ankara ve Kocaeli'deki Apsiyon Market kullanıcıları ilk siparişlerinde 20 TL indirim ve ücretsiz teslimat şansı yakalıyor. Bodrum’daki Apsiyon Market kullanıcıları ise ilk siparişlerinde 30 TL'lik indirime sahip oluyor. Tekrar hatırlatalım; Apsiyon kullanılan bir site veya apartmanın sakiniyseniz, başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan Apsiyon Market'in kullanabilir ve sahip olduğu zengin ürün çeşitliliği arasından tüm ihtiyaçlarınız için güvenle sipariş verebilirsiz.

Apsiyon Market'i henüz deneyimlemediyseniz hemen Apsiyon Mobil Uygulamamızı ücretsiz indirin, ilk siparişe özel fırsatları kaçırmayın. Mobil uygulama ile aidat ve kira ödemesi gibi işlemlerinizi tamamlarken, artık market ihtiyaçlarınızı da kolayca sipariş edebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir