Apsiyon Blog / Duyuru

Spradon Teras Evler Yönetiminin Kullandığı Program Apsiyon

Spradon Teras Evler Yönetiminin Kullandığı Program Apsiyon

33 bin metrekare alan üzerinde Bahçeşehir'de inşa edilen Spradon Teras Evler projesinde 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer aldığı 78 konut bulunuyor.

Bahçeşehir Spradon Teras Evler'de; Türk hamamı, fitness center, projeye özel olarak tasarlanmış peyzaj konstrüksiyon elemanları, 5 adet yüzme havuzu, kafeterya, güneşlenme terası, sauna, duş, soyunma bölümleri, sosyal tesis alanlar, çocuk oyun alanları, site denetiminde 7/24 aktif, profesyonel güvenlik ekibi, yangın söndürme sistemli yer altı otopark, jetfan havalandırma ve sprinkler yer alıyor.

SpradonTeras Evler Yönetimi, Apsiyon’un iletişim modülü ile site sakinlerine tek tıkla istedikleri mail ve sms’i hızlı ve kolayca gönderebilecek.

Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir