Apsiyon Blog / Duyuru

Sektörün Önde Gelen Yönetim Firması Koza Yönetim, Apsiyon’u Tercih Etti

Sektörün Önde Gelen Yönetim Firması Koza Yönetim, Apsiyon’u Tercih Etti

Koza Yönetim, güvenlikten temizliğe, teknik hizmetlerden sosyal tesis işletmeciliğine kadar “çağdaş yaşam ve bina yönetimi” alanının her kademesinde yüksek kalitede hizmet sunan güçlü bir kuruluştur. 10.000’i aşkın konut ve işyerinde,  50.000’i aşkın kişiye hizmet veren Koza Yönetim, gücünü arkasındaki köklü ve kurumsal gelenek olan 64 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Garanti Koza İnşaat San. ve Tic. A.Ş.'den almaktadır. Her türlü bina, apartman, site, villa, rezidans, ofis, alışveriş merkezi, fitness ve spor merkezleri için profesyonel tesis yönetimi ve yüksek kaliteli entegre hizmeti  vermektedir. Bir yaşam alanının ihtiyaç duyduğu iç ve dış temizlikten bina otomasyonuna, elektronik güvenlik sistemlerinden özel güvenlik sistemine kadar birçok alanda bu ihtiyaçları  tek elden verilmesini, hizmetin etkinliğini artırmanın yanında işletme maliyetlerinde de önemli tasarruf sağlayarak hizmet verdiği müşterilerine bu farkı yaşatmaktadır. 


Hizmet verdiği site, iş merkezi vb. projelerde teknik yönetim, önleyici bakım ve onarım, teknik sistemlerin kurulması ve işletilmesi, özel güvenlik hizmetleri, iç ve dış temizlik, housekeeping, haşere kontrolü, peyzaj ve bahçecilik, bütçe ve finans yönetimi, kontrat yönetimi, hukuk işleri, kira yönetimi, danışmanlık, enerji yönetimi, bina otomasyonu, elektronik güvenlik sistemleri, lojistik gibi çok çeşitli entegre tesis hizmetleri yerine getirmektedir. Koza Yönetim’e Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir