Apsiyon Blog / Duyuru

Palmiye Park Renova da Apsiyon ile kolaylıklar dünyasına adım attı

Palmiye Park Renova da Apsiyon ile kolaylıklar dünyasına adım attı

İzmir’in yükselen bölgesi Bornova’nın Yeşilova semtinde geçtiğimiz yılın şubat ayında temelleri atılan Palmiye Park Renova Sitesi, yönetim süreçlerinin tamamını Apsiyon ile yönetiyor.

Palmiye Park Renova sitesi, Veryeri ve Dağıstan Aile’lerinin 75 yıllık sektörel geçmişi ile özellikle ilk evini alacak genç ailelerin tercihlerine yönelik gerçekleştirilen projede 1+0’dan 3+1’e kadar bir çok farklı seçenekte daireler sunuyor.

Fitness center’dan çocuk oyun odası’na, sinema odası’ndan kütüphane’ye kadar bir çok sosyal imkanı site sakinlerine sunan Palmiye Park Renova projesi sakinlere yeni evlerinde mutlu bir yaşam dileriz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir