Apsiyon Blog / Duyuru

Neveser Konakları da Yönetim Uygulaması Olarak Apsiyon'u Seçti.

Neveser Konakları da Yönetim Uygulaması Olarak Apsiyon'u Seçti.

Neveser Konakları, İstanbul’un önemli mesire alanlarından biri olan Taşdelen’de, ulaşım kolaylığının yanı sıra doğa ile iç içe olan bir konumda, yapımı 2008 yılında tamamlanmış bir projedir.

Yaklaşık 72.000 m2 arazi üzerine inşa edilen Neveser Konakları, toplam 25 blok ve 1+1 ‘den 4+1 ‘e kadar değişen özelliklerde 354 adet daire bulunmaktadır.  Sitemizdeki bloklardan  dört adedi 9 katlı, diğer tüm bloklar 4 katlı olarak inşa edilmiştir.

Daire büyüklükleri 90 m2′den 183 m2′ye kadar değişen yaşam alanlarının yanı sıra, Neveser Konakları’nın kapladığı alanının 62.500 m2′si sosyal tesis ve yeşil alanlara ayrılmıştır.

Apsiyon'a duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir