Apsiyon Blog / Duyuru

Milenium Park Evleri’nde yönetimin kullandığı sistem Apsiyon.

Milenium Park Evleri’nde yönetimin kullandığı sistem Apsiyon.

Has İnşaat A.Ş. tarafından İstanbul’un yükselen değeri Akfırat Tepeören’de yapılan Millenium park yönetiminde Apsiyon kullanıyor.  “Altın Proje” konut ödülü alan proje toplam 282.000 m2 kurulu bir alanda 200 villadan oluşuyor.

Platinium, Titanium ve Quantium olmak üzere 3 farklı tipte inşa edilen Milleniumpark’da tüm villalarda %100 geri dönüşümlü, çevreye zarar vermeyen, depreme dayanıklı çelik konstrüksiyon kullanıldı. Akıllı ev sistemi teknolojisi sayesinde daha konforlu, güvenli ve pratik bir yaşam sunan proje Sabiha Gökçen Havaalanı ve otobana olan yakınlığıyla da merkezi bir konumda.

Firmamızı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir