Apsiyon Blog / Duyuru

Incity Projesi Yeni Yıla Apsiyon ile Adım Atıyor

Incity Projesi Yeni Yıla Apsiyon ile Adım Atıyor

İstanbul Kozyatağı’nda gerçekleştirilen Incity projesi 2015 yılı için yönetim süreçlerini Apsiyon ile yönetmeyi tercih etti. Ataşehir’de sakinlerine yalın ve sakin çizgiler sunan , kapalı ve açık sosyal alanların bulunduğu proje 322 bağımsız bölümden oluşuyor.


Tatsuya Yamamato ve Gökhan Altuğ’un kurmuş olduğu TAYO Mimarlık’ın tasarımını yaptığı projede yeşil alanların tamamı japon bahçeleri ve nilüfer havuzlar ile donatılmış.


Yönetim sürecinde site sakinlerine kredi kartı ile aidat ve borç ödeme kolaylığını Apsiyon ile sunan Incity yönetimi, interaktif bir şekilde site sakinleri ile iletişim kurarak tüm öneri, istek ve görüşlerin kayıt altında tutup raporlamasını sağlayabilecek.


Site yönetimi olarak gelir gider dağıtımlarını farklı daire tiplerine göre yapabilirken, masraf dağıtımını da farklı gruplara göre metrekare yada daire bazlı olarak dağıtabilecekler.


Apsiyon olarak Incity yönetimine bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir