Apsiyon Blog / Duyuru

Flyinn 2 Residence artık Apsiyon kullanıyor

Flyinn 2 Residence artık Apsiyon kullanıyor

Florya’da Flyinn Alışveriş Merkezi’ne 3 dakika ve Atatürk Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan, 6.582 m² üzerinde 8 blok ve 250-500 m² arasında değişen 82 daireden oluşan Flyinn 2 Residence, yüzme havuzundan aerobik salonuna, Türk hamamından saunaya kadar sahip olduğu sosyal alanlarla, keyifli ve dinamik bir yaşam alanı sunmaktadır.

Flyinn 2 Residence yönetimi Apsiyon’u tercih ederek, özet ekranı ile tek ekranda tüm finansal verilerini görüntüleme, banka entegrasyonu sayesinde tek seferde tahsilatlarını gerçekleştirebilme fırsatı yakaladı. 

Apsiyon'u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir