Apsiyon Blog / Duyuru

Eclipse Maslak ve Eclipse Maslak Business’ta Apsiyon’lu Hayat Başladı

Eclipse Maslak ve Eclipse Maslak Business’ta Apsiyon’lu Hayat Başladı

“Avrupa Konutları” markası ile tanınan Artaş İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirilen Eclipse Maslak’ta 550 konut ve Eclipse Maslak Business’ta ise 82 ticari alan bulunuyor.

Projede yer alan konutların daire büyüklükleri 54 metrekare ile 232 metrekare arasında değişirken sosyal alanlar arasında; fitness center, sauna, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, hobi salonu ve oyun alanı yer alıyor.

Kapı kollarına kadar en küçük detaylar bile en kaliteli, en seçkin markalardan seçilen Eclipse Maslak projelerinde 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı bulunuyor.

Apsiyon’u tercih ettikleri için her iki projenin yönetimine teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir