Apsiyon Blog / Duyuru

Bahçetepe İstanbul Projesi yeni döneme Apsiyon ile adım attı

Bahçetepe İstanbul Projesi yeni döneme Apsiyon ile adım attı

İstanbul Olimpiyat Stadı’nın yanı başında, Makro Yapı ve Akyapı ortaklığı ile hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul projesi yönetimi, tüm süreçlerini APSİYON ile yönetecek.


İstanbul’un karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşamı 81.910 metrekare alanda 1476 daire ile sunan Bahçetepe İstanbul projesi, yönetim süreçlerini Apsiyon ile kolaylaştırarak, site sakinleri için de kaliteli ve şeffaf bir yönetim sunuyor.


Her bir daire için 30 ile 50 metrekare arasında bahçe sunan bu yeşil proje, enerji verimliliği ile dikkat çekiyor. Avrupa’nın en büyük sağlık kenti’nin yanında barındıran Bahçetepe İstanbul projesi bu avantajı da site sakinlerine sunuyor.


Apsiyon’un sunduğu Online Banka Entegrasyonu sayesinde yüzlerce dairenin aidat ve ödeme işlemlerini sıkıntısız ve hızlıca yapacak olan site yönetimi, tüm muhasebe hesaplarını Apsiyon ile kolayca yönetecek.

Projenin yönetimini yapan İlgi Yönetim'e Apsiyon'a duydukları güven için teşekkür ederiz.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir