Apsiyon Blog / Duyuru

Apsiyon’da Kira Dönemi Başladı!

Apsiyon’da Kira Dönemi Başladı!

Apsiyonlu sitelerde yaşayanlara, kiralarını Apsiyon’dan ödeme kolaylığı!

Artık, Apsiyonlu sitelerde yaşayan ev sahipleri kiralarını daha rahat tahsil edecek, kiracılar ise kredi kartıyla kira ödemenin kolaylığını ve ayrıcalığını yaşayacak.

Apsiyon, bugüne kadar milyonlarca TL değerinde aidatın, sitelerde yaşayanlar ve yönetimler arasında kolaylıkla yönetilmesini sağladıktan sonra, artık ev sahibi ve kiracılar arasındaki ilişkiyi de kolaylaştırmak adına büyük bir adım atıyor. Bu sayede, ev sahipleri kiralarını kolayca takip edebilecek iken, kiracılar ise günümüzde herkesin başına gelebilecek nakit sıkıntılarını, kiralarını kredi veya banka kartı ile ödeyerek bir nebze olsun atlatabilecek. Üstelik kredi kartına 12 taksite varan seçeneklerle ödeme yapmak mümkün.

Yalnızca Apsiyon üzerinde kayıtlı ve doğrulanmış olan profiller arasında gerçekleşebilecek kira ödeme işlemleri ise, yalnızca ev sahibi ve kiracıların bulunduğu bu sistemin güvenliğini sağlıyor. Üstelik sisteme yüklenen her bir kira kontratını ilgili arkadaşlarımız büyük bir titizlikle kontrol ediyor, dolayıyla sistemin güvenliği ve sürdürülebilirliği için kira kontratı olmadan kesinlikle işlem yapılmasına müsaade edilmiyor.

Tüm bunların dışında, günümüzün koşuşturması içinde kira ödemelerimizi de unutmamız gayet olası. Fakat Apsiyon ile kiranızın ödenmesi için kredi kartınıza 3D Secure güvenlik seviyesinde otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz ve böylece bir daha kira ödemeyi unutma derdini yaşamazsınız. Üstelik dilediğiniz zaman, otomatik ödemenin gerçekleşmesini beklemeden taksit ve BKM Express ile ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Haydi, siz de kira kontratınızı hemen oluşturun ve Apsiyon'da kira ödemenin rahatlığına kavuşun!

Mert ERBİL

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir