Apsiyon Blog / Duyuru

Alice Village Apsiyon'u tercih etti.

Alice Village Apsiyon'u tercih etti.

Alice Village konutları, Alice İnşaat prensibi olarak çevreyi ve yeşil alanı korumayı, geliştirmeyi göz önünde bulundurarak, deneyimli ve çağdaş donanımlı bir kadronun titiz çalışmaları sonucu oluşturuldu. Doğaya zarar vermeden, toplam arazinin sadece %20'si inşaat alanı olarak kullanılan projede, konutların ve sosyal tesislerin konumlandırılması mimarlar tarafından titizlikle saptandı. Alice inşaat hayata geçirdiği bu çevreci proje ile hayatınızı kolaylaştırmak için tüm yönetimsel faaliyetlerde Apsiyon kullanmaya karar vermiştir.

Apsiyon sayesinde hem eski komşuluk ilişkilerini teknoloji ile birleştirerek devam ettirmiş olmak, hem de şeffaf yönetim anlayışı ile site sakinlerinin Alice Village yönetimi ile yakın ilişki içinde olması sağlanmıştır.

Firmamıza olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir