Apsiyon Blog / Duyuru

Park Life Kurtköy Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Park Life Kurtköy Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Sabiha Gökçen Havaalanı’nın ve Viaport Alışveriş Merkezi’nin yanı başında 233 apartman dairesi ve 12 villa dairesiyle Park Life Kurtköy’de, konfora dair ne varsa yeniden yorumlanıyor. Hem modern mimarinin çarpıcı etkisini hem de geleneksel konut anlayışının sıcaklığını aynı çatı altında buluşturan Park Life Kurtköy’de 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

Park Life Kurtköy yönetimi, Apsiyon’un online banka entegrasyonu sayesinde hesap hareketlerine zaman harcamadan tek tıkla işlemlerini onaylayacak, online kredi kartı tahsilat sistemi ile pos bulundurma maliyetlerine katlanmadan sorunsuz hizmet sağlayacak.

Park Life Kurtköy Yönetimi’ne Apsiyon’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir