Apsiyon Blog / Duyuru

Günışığı Sitesi’nde Apsiyon’lu Hayat Başladı

Günışığı Sitesi’nde Apsiyon’lu Hayat Başladı

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü mevkiinde konulanan Günışığı Sitesi’nde konut sahipleri; ankastre mutfak ürünleri, Hilton banyo, 1.sınıf banyo seramikleri, banyo vitrifiye malzemeleri, armatürler, granit yer seramikleri ve jakuzi ile donatılmış evlerinde her türlü lükse sahip.

Kapalı otopark, 24 saat güvenlik, uydu sistemi, kapalı devre kamera, görüntülü diyafon sistemi ile gerekli olan her türlü konfor site sakinlerinin güveliği için düşünülmüş. Sosyal tesisler içinde ise havuz, Türk hamamı, sauna, fitness, yürüyüş parkuru, şelale, barbekü alanları ve oturma alanları bulunuyor.

Günışığı Sitesi Yönetimi’ne teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir