Apsiyon Blog / Duyuru

Brandium Ataşehir Yönetimi Apsiyon’u tercih etti.

Brandium Ataşehir Yönetimi Apsiyon’u tercih etti.

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir bölgesinde konumlanan Brandium Ataşehir, 120 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toplam 1436 adet daireden oluşan Brandium Ataşehir projesi, Emay İnşaat ve Erko Group ortaklığıyla yaşama geçiriliyor.

Dairelerin 1+0, 1+1, 1,5+1 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse olarak dizayn edildiği Brandium Ataşehir Residence'ta; yüzme ve süs havuzu, özel toplantı alanları, açık tenis kortu, spa, spor alanları, açık-kapalı otopark ve AVM yer alıyor.

Projedeki daire sakinleri Apsiyon sayesinde yönetim ile şeffaf bir iletişim içerisinde olacak, aidat ödemelerini kredi kartı ile online yapabilecekler.

Brandium Ataşehir yönetimine Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir