Apsiyon Blog / Duyuru

Batı Şehir Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Batı Şehir Yönetimi Apsiyon Kullanacak

Ege Yapı Group güvencesi ile Bağcılar’da inşaa edilen Türkiye’nin prestijli projelerinden olan Batı Şehir projesi, toplu yapı yönetiminde Apsiyon kullanacak.

3 etaptan meydana gelen Batı Şehir İstanbul projesinde 3 bin 305 adet konut bulunuyor. Toplamda 818 bin metrakere alanda inşaa edilen projenin ilk etap teslimleri başladı bile.

Batı Şehir Evleri projesi içerisinde yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları yer alıyor.

Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir