Apsiyon Blog / Duyuru

Apsiyon Hackathon Başlıyor!

Apsiyon Hackathon Başlıyor!

Türkiye’nin ilk Proptech Hackathon'u Apsiyon, yazılıma gönül vermiş, teknolojiye ve yazılıma meraklı gençlerin projelerini dinliyor. Apartman, site ve tesis yönetim yazılımı Apsiyon, Coderspace’le birlikte düzenlenen Hackathon’da Tesis Yönetim Sektörü’ne yeni bakış açıları kazandıracak gençlerle buluşuyor. Gençlere, kendilerini ve projelerini anlatma imkânı sunarak onlara iş fırsatı tanıyor.  


11-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek Apsiyon Hackathon’una başvurular başladı. Başvuru için son tarih 7 Temmuz. Başvurular tamamlandıktan sonra 11 Temmuz’dan 28 Temmuz’a kadar online Hackathon gerçekleşecek. Bu süre zarfında gençler, alanında uzman mentörlerin destekleriyle fikir ve projelerini geliştirme fırsatı bulacaklar.  


Katılımı tamamen ücretsiz olan bu yarışmaya dahil olmak için girişimci bir ruha sahip üniversite öğrencisi veya yeni mezunu olmak yeterli. En az 2 kişiden, en fazla 4 kişiden oluşan ekiplerden ilk 3'e girenler ödül de kazanacak. 1. 50.000 TL, 2. 30.000 TL ve 3. olan ekip 20.000 TL ile ödüllendirilecek. Kazananlar aynı zamanda Türkiye’nin Tesis Yönetimi Sektörü’ndeki ilk yazılım şirketi olan Apsiyon’da çalışma fırsatı bulabilecek. 


Yarışmanın jürisi; Apsiyon Kurucu Ortak ve CEO Kudret TÜRK, Apsiyon Kurucu Ortak ve CPO Erkan DOĞAN, Apsiyon Kurucu Ortak ve CTO Meriç AKDAMAR, Entepreneur, Advisor, NED, Purporse Officer Mete VARAS ve Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Harun TANRIVERMİŞ’ten oluşuyor. 28 Temmuz’da son bulacak online Hackathon’un ardından final sunumları ise 2 Ağustos Cuma günü Apsiyon’un İstanbul’daki AR-GE Ofisi’nde yapılacak. 


Konuyla ilgili konuşan Apsiyon Kurucu Ortak ve CEO Kudret TÜRK; “Ülkemizi ve işimizi çok seviyoruz. Attığımız her adımda kullanıcılarımıza ve ülkemize fayda sağlamayı gözetiyoruz. Bu organizasyona dahil olmamızın nedenlerinden biri de bu. Tesis Yönetim Sektörü'nü daha iyiye taşımak için gençlerimizle Apsiyon Hackathon’da buluşuyoruz. Bu organizasyonda gençlerimizle tanışmak, onların projelerini dinlemek ve fikirlerini tartışmak istiyoruz. Önceki yıllarda Apsiyon Ailesi’ne pırıl pırıl gençler kattık. Bu yıl da uzun yıllar birlikte başarıdan başarıya koşacağımız gençlerle buluşacağımıza şüphem yok.” dedi.


Türkiye'nin ilk Proptech Hackathon'u “Apsiyon Hackathon”a başvurular için;

https://coderspace.io/etkinlikler/apsiyon-proptech-hackathon/ 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin X Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir