Apsiyon Blog / Yöneticinin El Kitabı

Aidat Makbuzları: Yeni Aidat Makbuzu Oluşturma

Aidat Makbuzları: Yeni Aidat Makbuzu Oluşturma
Sol üst bölümde yer alan "Yeni aidat makbuzu" butonuna tıklıyoruz. 
- Açılan ekranda tarih otomatik olarak doldurulur ve hangi döneme aidat makbuzu oluşturacaksanız o dönemi seçiniz. 
- Seri ve sıra numarası alanlarını kullanmış olduğunuz bir evrak numaralama sistemi varsa ona göre doldurunuz. Yoksa uygulama, parametreler bölümünden otomatik seçili ise sizin yerinize dolduracaktır.
- Makbuzunu oluşturacağınız gider tanımını seçiniz ve tutar bölümüne tutarı yazınız. Eğer başka eklemek istediğiniz giderleriniz varsa "Yeni satır ekle" butonuna tıklayarak ekleyebilirsiniz. 
- Mevcut satırlarınızı silmek istediğinizde, mouse'unuzu silmek istediğiniz satırın en sağına getirin ve kırmızı çizgili ufak butona tıklayın.
- Açıklama yapmak isterseniz tablonun hemen alt kısmında yer alana kutuya yazabilirsiniz.
- "Kaydet" butonuna tıklayarak işlemi sonlandırıyoruz.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin X Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir