Türkiye Sakatlar Derneği

Engelli bireylere hep
beraber destek olalım!

Sitenizde veya apartmanınızda yer vereceğiniz Türkiye Sakatlar Derneği 2. El Giysi Toplama Kumbarası ile engelli bireylere siz de destek olabilirsiniz!

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

2. El Giysi Toplama Kumbaraları;

Türkiye Sakatlar Derneği engelli bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanmadığınız, giymediğiniz tüm kıyafetleri 2. El Giysi Kumbaraları ile topluyor, yerlerine Ulaştırıyoruz.;

Türkiye Sakatlar Derneği

1960 yılından beri Türkiye’de Engelli Bireylerin sorunlarını dinleyen, onlara yol gösteren derneğimiz özellikle istihdam konusu başta olmak üzere bir çok alanda engelli bireyler için faaliyet göstermektedir. Temel ihtiyaçlara yönelik olarak da çeşitli faaliyetler düzenleyerek maksimum fayda sağlamaya çalışmaktadır.

2018 faaliyetlerimizden birisi olan Giysi Toplama Kumbaraları ile ilgili de işbirliktelikleri başlatılmış olup başta Belediye Başkanlıkları ve Site Yönetimleri olmak üzere kumbaralarımıza yer gösterilmesi konusundaki resmi talep yazıları ulaştırılmaya başlanmıştır. Resmi kurumlar ile birlikte özel sektörde duyarlılık gösteren ve farkındalık sahibi olan kurum ve kuruluşlardan da bu konuda destek istenmektedir. 1960 yılından beri Türkiye’de Engelli Bireylerin sorunlarını dinleyen, onlara yol gösteren derneğimiz özellikle istihdam konusu başta olmak üzere bir çok alanda engelli bireyler için faaliyet göstermektedir. Temel ihtiyaçlara yönelik olarak da çeşitli faaliyetler düzenleyerek maksimum fayda sağlamaya çalışmaktadır.

2018 faaliyetlerimizden birisi olan Giysi Toplama Kumbaraları ile ilgili de işbirliktelikleri başlatılmış olup başta Belediye Başkanlıkları ve Site Yönetimleri olmak üzere kumbaralarımıza yer gösterilmesi konusundaki resmi talep yazıları ulaştırılmaya başlanmıştır. Resmi kurumlar ile birlikte özel sektörde duyarlılık gösteren ve farkındalık sahibi olan kurum ve kuruluşlardan da bu konuda destek istenmektedir.

Türkiye Sakatlar Derneği

Site ya da apartman bahçe/kullanım alanınızda Giysi Toplama Kumbaramız ile ilgili yer talep ediyor, bu konuda desteklerinizi rica ediyoruz.

Site yönetimi olarak bu faaliyetimize katılarak engelli bireylere destek olmayı arzu ederseniz aşağıdaki butona basarak Türkiye Sakatlar Derneği yetkilisinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz..

dotted

Engelli bireylere hep beraber destek olalım!

2. El Giysi Toplama Kumbarası ile engelli bireylere siz de destek olabilirsiniz!

half circle