Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!
Apsiyon Blog / Yöneticinin El Kitabı

Kasa Açılış Fişi

Kasa Açılış Fişi

Yönetiminizde kullanmış olduğunuz kasaların ilk açılış fişlerini bu bölümden oluşturabilirsiniz. Uygulama ilk olarak sizin adınıza "Nakit kasasını" kayıt esnasında oluşturdu. Siz nakit kasasının haricinde farklı kasalar kullanıyorsanız bu bölümden yeni kasa oluşturabilirsiniz.


- Kasanızın açılış tarihini belirleyiniz. 
- Kasa alanında butonuna tıkladığınızda mevcut kasalarınız listelenecektir. Sağ alt bölümde yer alan "Yeni kayıt" ekle butonu ile yeni bir kasa oluşturabilirsiniz.


- Kasanızı seçtikten sonra kasanızın açılış bakiyesini belirleyin.


- Açıklamanız varsa (kasanın hangi alanda kullanılacağı gibi) açıklama bölümünde yapabilir ve "Kaydet" butonu ile işlemi sonlandırabilirsiniz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir