Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!
Apsiyon Blog / Yöneticinin El Kitabı

Anket Nasıl Oluşturulur?

Anket Nasıl Oluşturulur?

Anketler, yönetim olarak alınacak kararları çok kısa sürede ve daha sağlıklı bir şeklide almanızı sağlar. Bu süreçte kullanıcılarınızın da fikirlerini alabilir, seçimleri doğrultusunda oy çoğunluğu ile karar verebilirsiniz.


- "Yeni anket" butonu ile açılan pencerede anketinizin tanımını yapınız. 
- Oluşturacağınız anketin web sayfanızda gösterimde kalacağı süreyi "Başlangıç ve Bitiş tarihleri" ile belirleyiniz.
- Anketinizin kimler tarafından görüntülenebileceğini belirleyiniz. Örneğin oluşturacağınız anket yalnızca kat maliklerini ilgilendirebilir. Kiracıların görmesini istemiyorsanız "Kimler için" alanından "Kat Maliklerini" seçiniz.
- Ardından "Yeni soru" butonuna tıklayınız ve sorunuzu yazınız.
- Bu sorunuza karşılık olarak yorum isteyebilir, sorular bölümündeki "Yeni satır ekle" butonu ile birden çok seçenek içinden birini seçme hakkı verebilirsiniz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin X Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir