Apsiyon Blog / Yardım

Aidat Makbuzları Devir Borç Girişi

Aidat Makbuzları Devir Borç Girişi

Finans > Aidat işlemleri > Aidat makbuzları ve Devir borç girişi alanlarından icraya verilecek olan evrakların sol köşesindeki checkbox 'ı işaretledikten sonra "Toplu güncelle" butonuna tıklayınız.

Ardından İcra takibinde alanını işaretleyiniz.

İcraya verilme tarihi sayesinde de faiz uyguluyorsanız icraya verildiği tarih itibari ile hesaplanacak faizi durdurabilirsiniz.

 

Raporlar > Dökümler > İhtar yazısı alanından da İcraya verilen evraklarınızın listesini, Raporlar > Ekstreler > Site sakinleri hesap ekstresi  raporunu açtıktan sonra rapor parametresinden İcradakiler göster butonuna tıklayarak Kişi ekstresine İcralık olan evraklarında ayrıca gelmesini sağlatabilirsiniz.

 

Avukatlarınızın takibi ile ilgili de Tanımlar > Güvenlik Grupları alanından güvenlik grupları oluşturup, Güvenlik grubu yetki tanımlarından da oluşturmuş olduğunuz güvenlik grubunun alt yetkilerini belirleyebilirsiniz.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir