Tur Kontrol Sistemi

Çalışanlarınızın
turlarını Apsiyon’la
yönetin!

Tur Kontrol Sistemi; güvenlik, temizlik ve saha personellerine tanımlanacak görevlerle, rotaların takibi, kontrolü ve raporlaması için geliştirilen Apsiyon ürünüdür. NFC veya QR Kod Teknolojileri ile Apsiyon’a ve Apsiyon Yönetici Mobil Uygulaması’na entegre olarak çevrim içi ve çevrim dışı çalışır.

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Tur Kontrol Sistemi ile Neler Yapabilirsiniz?

Apsiyon -Tur Kontrol Sistemi Apsiyon - Tur Kontrol Sistemi

Tur Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır?

Menü Yetkilerini Belirleyin

Menü Yetkilerini Belirleyin

Personellerin yetkilerini belirleyin ve belirlediğiniz yetkiler dahilinde işlem yapılmasına imkan tanıyın.

Rota Tanımlayın

Rota Tanımlayın

Tur sırasında, personelinizin kontrol etmesi gereken noktalar için rotanızı oluşturun ve turun tamamlanma süresini belirleyin. Dilerseniz tur esnasında özellikle dikkat edilmesi gereken süreçleri belirtin.

Kontrol Noktaları Tanımlayın

Kontrol Noktaları Tanımlayın

Site içindeki ya da siteler arasındaki turlar esnasında uğranması gereken noktaları tanımlayın, NFC veya QR kod etiketleriyle eşleştirin. Kontrol edilmesi gereken önemli konuları nokta tanımına dahil edin.

Turları Raporlayın ve Yönetin

Turları Raporlayın ve Yönetin

Apsiyon Yönetici Mobil'den veya Apsiyon Yönetici Paneli üzerinden yapılan turlara erişin, rapor çıktılarını alın. Turların tamamlanma durumuna, tamamlanma süresine ve kontrol noktalarıyla ilgili personelinizin aldığı notlara erişin. Turlarınızı ve personelinizin zamanını verimli yönetin.

Avantajları Nelerdir?

  • checkedKontrol noktalarındaki önemli konuları ön plana çıkarmanızı sağlar. Turu gerçekleştiren personelin, kontrol noktasında yapması gerekenleri eklemenize imkan tanır. Böylece eksiksiz kontrol avantajı sunar.
  • checkedSite içindeki veya siteler arasındaki rotalarda, personelinizin turu tamamlama süresini kontrol ederek zamanı verimli yönetmenizi sağlar.
  • checkedTuru gerçekleştiren personelinizin kontrol noktaları için aldığı ziyaret notlarına ve yüklediği fotoğraflara erişerek ilgili noktalardaki olumsuzlukları erken keşfetmenizi ve olumsuzluklara hızlı çözümler üretmenizi sağlar.
  • checkedTurun tamamlanma durumunu takip etmenizi ve personel yönetimini güçlendirmenizi sağlar.
Tur Kontrol Sistemi

Neden Apsiyon Tur Kontrol Sistemi ile Çalışmalısınız?

Kesintisiz Destek

Kesintisiz Destek

Kullanmaya başladıktan sonra da ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek sağlarız.

Güçlü Entegrasyon

Güçlü Entegrasyon

Tur Kontrol Sistemi, Apsiyon ile entegre çalıştığı için Apsiyon dışında farklı bir programa ihtiyaç duymadan ve kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeden bu sistemden faydalanabilirsiniz.

Yenilikçi Yaklaşım

Yenilikçi Yaklaşım

Daima en iyisi için çalışırız. Hizmet kalitenize katkıda bulunmayı amaçlar, teknolojik geliştirmeleri takip eder ve hizmetinize sunarız.

İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi

İhtiyaçları analiz ederek size en uygun çözümleri sunarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tur Kontrol Sistemi nerelerde kullanılır?

Tur Kontrol Sistemi, güvenlik personellerinin tamamlaması gereken turların takibinde, temizlik personellerinin site içi tesis kontrollerinin takibinde, saha personellerinin ziyaret etmesi gereken siteler için oluşturulacak turların takibinde ve rota takibine uygun personellerin turlarını kontrol etmek istediğiniz tüm süreçlerde kullanılabilir. 

Apsiyon müşterisi olmadan da Tur Kontrol Sistemi’ni kullanabilir miyim?

Tur Kontrol Sistemi, Apsiyon ile entegre çalışan bir üründür. Bu sisteme, Apsiyon Yönetici Mobil ve Apsiyon Yönetici Paneli üzerinden erişebilirsiniz. Çevrim içi ve çevrim dışı kullanabilirsiniz.

Tur Kontrol Sistemi’ni hangi personeller için kullanabilirim?

Tur Kontrol Sistemi’ni rota takibini yapmak istediğiniz güvenlik, teknik, temizlik, saha personeli vb. için kullanabilirsiniz. 

Tur Kontrol Sistemi için detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?

Detaylı bilgi için web sitesi iletişim formlarımızı doldurabilir, satis@apsiyon.com adresine mail atabilir ya da +90 (216) 911 87 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 


Blog yazısını okumak için: Apsiyon’un Tur Kontrol Sistemi ile Tanışın!


Videoyu izlemek için: Personellerinizin Rotalarını, Apsiyon Tur Kontrol Sistemi ile Takip Edin!Tur Kontrol Sistemi kullanırken tom kalemine ihtiyaç duyacak mıyım?

Tur Kontrol Sistemi, turlar esnasında uğranması gereken noktaların NFC etiketle ve QR kodla eşleştirilmesini sağlar. Bu nedenle tom kalemine ihtiyaç duymazsınız. Apsiyon Tur Kontrol Sistemi’ndeki NFC teknolojisi ve QR kod özelliği sayesinde, bozulan ya da kaybolan kalemlerin maliyetinden kurtulursunuz.

Apsiyon Tur Kontrol Sistemi’nin sektörde bilinen bekçi tur kontrol yazılımlarından farkı nedir?

Tur Kontrol Sistemi’nin; sektörde bilinen bekçi tur kontrol yazılımı, güvenlik tur takibi, devriye tur kontrol sistemi ve tur kontrol yazılımlarından birçok farkı bulunuyor. Bu farkların en önemlisi, Apsiyon Tur Kontrol Sistemi’nin yöneticilere, personelin turu tamamlama durumunu eş zamanlı olarak denetlemesini sağlamasıdır. Yönetici, aynı zamanda turun tamamlanma süresini de tur tamamlanır tamamlanmaz Apsiyon Yönetici Mobil Uygulaması’ndan ve Apsiyon Yönetici Paneli üzerinden görüntüleyebilir.


Tur Kontrol Sistemi’ni diğerlerinden ayıran başka bir fark ise; yöneticinin kontrol noktalarında dikkat edilmesi gerekenleri personeli ile paylaşabilmesi. Bu özellikle, turu gerçekleştiren personelin kontrol noktasında yapması ya da dikkat etmesi gerekenler belirtilebiliyor. Vaka bildirimi özelliğiyle turu gerçekleştiren personel, kontrol noktalarına ait fotoğrafları anlık olarak çekip sisteme yükleyebiliyor. Yöneticiler, sistem üzerinden "Sadece Yeni Fotoğraf" seçeneğini işaretlediklerinde personellerin galeriden fotoğraf yüklemesinin önüne geçmiş oluyor. Böylelikle takibi daha verimli bir hale getiriyorlar. 


Tur Kontrol Sistemi çevrim içi ve çevrim dışı çalışabiliyor. Telefonun çekmediği ya da bağlantının zayıf olduğu yerlerde problem yaşamamak ve kontrol noktalarını güvenle takip etmek için sistemi çevrim dışı kullanabilirsiniz. Bunun için internet bağlantınızın olduğu bir yerde tura başlamak ve gerekli kontrollerin yaptıktan sonra internet bağlantınızın olduğu bir yerde turu bitirmeniz yeterli.


Çevrim Dışı Çalışan Tur Kontrol Sistemi’nin Avantajları


• Kontrol listeleri cevaplanır. 

• Not ve olay bildirimi yapılır. 

• Fotoğraf eklenir.