Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!

Kargo Takip Programı

Gelen ve giden
kargoların takibini yapmak Apsiyon ile çok kolay!

Kargo Takip Sistemi, yöneticilerin ve konut sakinlerinin kargo bilgilerini anlık olarak sistemde kayıtlı tutabildikleri ve böylelikle tüm kargo süreçlerini takip edebildikleri bir sistemdir.

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Kargo Takip Programı ile Neler Yapabilirsiniz?

Kayıt Altında Tutun

Sitenizde kargoları teslim alan ve gönderen görevlinin son durumu sisteme girmesi ile sakinleriniz tüm kargolarını görüntüleyebilir.

Kargoları Takip Edin

Konut sakinlerinizin kargo süreçleri sisteme kayıtlı olduğu için kargolar artık çok daha güvende ve listelenmiş durumda olur.

Konut Sakinlerinizi Bilgilendirin

Sakinlere, kargolarının durumuyla ilgili sistem üzerinden otomatik SMS ve E-posta gönderebilir, eş zamanlı olarak takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

Apsiyon Mobil ile Süreçleri Kısaltın

Konut sakinlerinizin, kendi kargolarına ait güncel bilgileri Apsiyon Mobil Uygulaması üzerinden de takip etmelerini sağlayabilir, böylelikle hayatlarını daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Kargo Takip Programı
Kargo Takip Programı

Telefon Trafiğini Azaltın

Kargolarının durumunu öğrenmek isteyen konut sakinlerinden gelecek telefon trafiğini azaltabilir, her iki tarafa için de iş yükünü azaltabilirsiniz.

Kargo Takip Programı

Sosyal Mesafeyi Koruyun

Kargo süreçlerini tamamen Apsiyon’dan yürüterek, özellikle pandemi döneminde sitenizde sağlık önlemlerini artırabilirsiniz.

Kargo Takip Programı Kullanıcı Yorumları

Yeliz Ersoy

Sitemizde kargo süreçlerini Apsiyon üzerinden yürütüyoruz. Böylelikle kargo için gelen telefon trafiğini çok aza indirmiş olduk. Pandemi döneminde bu modül sayesinde sağlık önlemlerimizi de artırmış olduk.

quote

Yeliz ERSOY

Kardelen Sitesi Site Müdürü

Circle

Sıkça Sorulan Sorular

Apsiyon kimlere hizmet sunar?

Tüm hedef firma ve yöneticiler için Apsiyon, kolay yönetim, anlık raporlama ve verimlilik ekseninde hizmet sunmaktadır.

Profesyonel yönetim firmaları, tüm projeleri Apsiyon üzerinden, tek ekranda görüntüleyerek yönetirler. Kârlılık, iş listesi ve finansal faaliyetler ile ilgili bilgi edinebilirler.
Firmalar, yönettikleri sitelerin sayısı arttıkça, lisanslama ve donanım gibi yatırım maliyetleri olmaksızın sistemi yönetmeye devam edebilirler.
Kişi sınırlaması ve buna bağlı ek bir ücretlendirme olmadığı için personel sayısı kısıtlama olmadan artırılabilir.
Profesyonel yönetim firmalarına sunulan bu şeffaf ve güvenirli hizmet sayesinde yüksek kalitede bir yönetim sunulmaktadır.

İnşaat firmaları, Apsiyon ile yönetilen konut ve binaların sahip oldukları yönetim kalitesi sayesinde marka değerlerini artırırlar.
Yeni proje satışı için yönetim kalitesi referans olarak verilebilir.

Kendi yönetimini yapanlar, daire sakinlerine sundukları tüm hizmetleri Apsiyon ile tek bir platformda bir araya getirirler. Bu sayede site yönetimi tasarruf sağlar.
Aynı zamanda merkezi verilere, yönetim kurulu, kat malikleri, yönetici ve denetçilerin her an ulaşabildikleri bir şeffaflık söz konusudur.

Apsiyon’a nereden giriş yapabilirim, sadece bilgisayardan mı girebilirim?

Apsiyon, diğer uygulamalar gibi sizi tek bir bilgisayar ile sınırlandırmaz. Kurulum gerektirmeyen online yapısı ile internete erişebildiğiniz her yerden (akıllı telefonlardan, iPad'den, masa üstü bilgisayardan, tabletten, notebook'tan vb.) Apsiyon'a da kolaylıkla erişebilirsiniz. İşlerinizi, ofise bağlı kalmadan, her an her yerden yapabilirsiniz.

Apsiyon düzenli olarak güncellenen bir uygulama mıdır?

Apsiyon’un, sürüm yükseltmek için herhangi bir kurulum ve ek ücret ödemenize gerek kalmadan, her zaman en güncel halini kullanırsınız. Apsiyon, her gün yenilenen güncel yapısı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Apsiyon Mobil'i nereden indirebilirim?

Uygulamamızı App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Apsiyon'u indirip kendim kurabilir miyim?

Apsiyon, internete erişebildiğiniz her yerden kullanabildiğiniz, hiçbir kurulum gerektirmeyen bir site yönetim platformudur. Online bir hizmet olarak sunulması sayesinde; sürekli güncel bir sistem kullanır, yedeklemeyle uğraşmaz, virüs ve güvenlik konularını dert etmezsiniz! Ve tüm bu teknolojik işleri biz sizin adınıza yaparken siz de yönetimdeki işlerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Apsiyon’u kullanmayı öğrenmek zor mu?

Apsiyon, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Yönetici veya kullanıcı olarak Apsiyon'a girdiğinizde kurulum bölümündeki kurulum adımları üzerinden ilk kurulumu gerçekleştirebilir, renkli yapısıyla işlemlerinizi sıkılmadan ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Apsiyon size bu konuda eğitim desteği de sunmaktadır.

Kargo desi bilgisi nasıl hesaplanır?

Kargo ile gönderilecek paketin desisini hesaplamak için en, boy, yükseklik birbiri ile çarpılır ve 3000'e bölünür. Buraya tıklayarak desi bilgisini kolayca hesaplayabilirsiniz.

dotted

Şimdi Ücretsiz Deneyerek Başlayın!

Apartman, site, bina veya rezidansınızda Apsiyon’un birçok avantajından yararlanmak için 30 gün ücretsiz deneyin.

half circle