Kargo Takip Programı

Gelen ve giden
kargoların takibini yapmak Apsiyon ile çok kolay!

Kargo Takip Sistemi, yöneticilerin ve konut sakinlerinin kargo bilgilerini anlık olarak sistemde kayıtlı tutabildikleri ve böylelikle tüm kargo süreçlerini takip edebildikleri bir sistemdir.

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Kargo Takip Programı ile Neler Yapabilirsiniz?

Kayıt Altında Tutun

Sitenizde kargoları teslim alan ve gönderen görevlinin son durumu sisteme girmesi ile sakinleriniz tüm kargolarını görüntüleyebilir.

Kargoları Takip Edin

Konut sakinlerinizin kargo süreçleri sisteme kayıtlı olduğu için kargolar artık çok daha güvende ve listelenmiş durumda olur.

Konut Sakinlerinizi Bilgilendirin

Sakinlere, kargolarının durumuyla ilgili sistem üzerinden otomatik SMS ve E-posta gönderebilir, eş zamanlı olarak takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

Apsiyon Mobil ile Süreçleri Kısaltın

Konut sakinlerinizin, kendi kargolarına ait güncel bilgileri Apsiyon Mobil Uygulaması üzerinden de takip etmelerini sağlayabilir, böylelikle hayatlarını daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Kargo Takip Programı
Kargo Takip Programı

Telefon Trafiğini Azaltın

Kargolarının durumunu öğrenmek isteyen konut sakinlerinden gelecek telefon trafiğini azaltabilir, her iki tarafa için de iş yükünü azaltabilirsiniz.

Kargo Takip Programı

Sosyal Mesafeyi Koruyun

Kargo süreçlerini tamamen Apsiyon’dan yürüterek, özellikle pandemi döneminde sitenizde sağlık önlemlerini artırabilirsiniz.

Kargo Takip Programı Kullanıcı Yorumları

Yeliz Ersoy

Sitemizde kargo süreçlerini Apsiyon üzerinden yürütüyoruz. Böylelikle kargo için gelen telefon trafiğini çok aza indirmiş olduk. Pandemi döneminde bu modül sayesinde sağlık önlemlerimizi de artırmış olduk.

quote

Yeliz ERSOY

Kardelen Sitesi Site Müdürü

Circle

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı Hesapla Birden Fazla Site Takibi Yapabilir miyim?

Tek bir hesap ile birçok site ve apartman yönetim kontrolünü sağlayabilir ve yönetime dahil olabilirsiniz.

Apsiyon Kullanırken Bakım ve Destek ile Uğraşacak mıyım?

Apsiyon kullanırken donanımın ve bağlantının bakımı ve desteği ile yorulmazsınız. Apsiyon size her zaman güvenli, yedeklenen ve üst seviye sunucularla güncel ve kesintisiz bir uygulama olarak sunuluyor.

Apsiyon Nedir ve Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Apsiyon; site, rezidans ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanı yöneticileri için dijital hizmet veren yardımcı bir platformdur.
Apsiyon, sitelerin finans işlerinden, site sakinleriyle kurulan iletişime kadar yönetim sürecinin her anında çözüm sunan bir asistandır.
Apsiyon sadece bir muhasebe programı değil, yönetime dair kapsamlı bir hizmetler bütünüdür.
Apsiyon, internet erişimiyle her yerden ulaşılabilen web tabanlı bir yönetim yazılımıdır.
Apsiyon ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen, uzman ekibiyle kesintisiz destek sağlayan ve üyelik modeliyle çalışan bir sistemdir.

Apsiyon’un içerdiği ürün özelliklerinin sektörde muadili yoktur ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. 

Apsiyon’la hiçbir zaman yalnız kalmazsınız! Apsiyon’da satış sonrasında size hizmet veren destek kadrosu ve her zaman yazılımımızı daha iyiye taşımak için uğraşan bir yazılım ekibi vardır.

Apsiyon, sunulan satış öncesi ve sonrası hizmeti ve verdiği eğitimlerin içeriğiyle öne çıkmaktadır. Sadece Apsiyon kullanarak, sunulan çözümler ve kolayca yapılabilen entegrasyonlar ile yönetim işinizi; hızlı, doğru ve kolayca yapabilirsiniz!

*Entegre geçiş sistemleri, plaka tanımlama ve kartlı geçiş sistemlerini tek ekran üzerinden, rahatça kullanabilirsiniz. 

*Entegre Sanal Santral hizmetimiz ile gelen aramaları cevapsız bırakmazsınız. Görüşmelerinizi kayıt altına alabilir ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

*Entegre Sayaç Okuma ve Faturalandırma hizmetimiz ile sayaçları tek tıkla, uzaktan okuyabilir ve faturalandırmayı kolayca halledebilirsiniz. 

Apsiyon ile manuel iş yükünüz yok denecek kadar azalır ve bu gücünüzü daha da verimli kullanabilirsiniz!

*Apsiyon A+ Yaşam Kulübü ise Apsiyon’lu site sakinlerine ve yöneticilerine ücretsiz sunulan, çeşitli marka anlaşmalarını site sakinleriyle buluşturan bir platformdur. Apsiyon ile yönetilen yaşam alanlarında, site sakinlerinin ihtiyaçlarının analiz edilerek refah düzeylerinin artırılmasına yönelik, çözüm ortaklarıyla işbirliği içinde yürütülen bir Apsiyon projesidir.

Site sakinlerinin temel sorun ve ihtiyaçlarını tek bir yerden, özel teklif ve güvenilir çözüm ortaklarıyla gidermelerini sağlar.

Yönetimlerin ise, site sakinlerinin aldığı ürün ve hizmetler paralelinde gelir elde etmelerini sağlar. Bunun yanı sıra alınan ürün ve hizmetlerin niceliği kadar Apsiyon indirimi kazandırır.

Neden Apsiyon Kullanmalıyım ?

Eğer sitenizi en modern şekilde yönetmek ve en iyi hizmeti vermek istiyorsanız tercihinizi Apsiyon’dan yana kullanmalısınız.

Fiyat olarak daha uygun görünen bir ürün almanız durumunda muhtemelen öngörmediğiniz gizli maliyetlerle karşılaşacaksınız.

Örneğin; banka entegrasyonu olmayan bir ürün kullandığınızda saatlerce banka mutabakatı yapmanız gerekecek, kartlı geçiş sistemine entegre olmayan bir sistem kullanırsanız sürekli sistem eşleştirmesine vakit harcayacaksınız ya da ucuz ama destek sunmayan bir yazılım kullandığınızda problem yaşadığınızda maalesef yalnız kalacaksınız.

Diyelim ki web sitesi yaptırmak istediniz... Öncelikle web sitesini hazırlamanın maliyetine katlanacak, hatta bu web sitesini aldığınız sistem ile entegre etmekle bir hayli uğraşacaksınız.

Apsiyon, yaşayacağınız tüm bu problemlerin hepsini ortadan kaldırır ve size ekstra zaman ve verimlilik kazandırır.

Fatura, Kimlik, Fotoğraf Gibi Evrakları Apsiyon’a Ekleyebilir miyim?

Evet ekleyebilirsiniz. Fatura, kimlik, fotoğraf, sözleşme gibi ihtiyaç duyulan her türlü dosyayı kolayca kayıtlarınıza ekleyebilir, her yerden ulaşabilirsiniz.

Böylece tüm ihtiyaç duyduğunuz dosyaların hepsi ilgili kayıtlar ile bağlantılı olarak Apsiyon’da elinizin altında olur.

Apsiyon hangi bankalar ile online entegre olarak çalışır?

Apsiyon Türkiye'nin tüm bankaları ile online entegre çalışmaktadır. Bu sayede tahsilatlarınızı online bir şekilde ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için; https://www.apsiyon.com/online-banka-entegrasyonu

Apsiyon ile Sayaç Sayımı Yapılabilir mi?

Apsiyon'un Sayaç Okuma ve Faturalandırma entegrasyonu ile;

  • Mbus Protokolü kullanan sayaçlar ile online entegrasyon yapabilir
  • İstenilen anda sayaçlardaki verileri okuyabilir
  • Tüketim değerleriyle sıcak su dağıtımı yapabilir
  • Fatura üzerinden sayaç dağıtımı yapabilir
  • Birim fiyat üzerinden sayaç dağıtımı yapabilir
  • Yapılan dağıtım geçmişini görüntüleyebilir
  • Excel’den tüketim değeri aktarabilirsiniz.

Sunduğunuz Web Sitesi, Kendi Alan Adımızla Özel Bir Web Sayfası mı Olacak?

Yönetiminize özel olarak tasarlayabileceğiniz web sitesi adresiniz, Apsiyon'a kayıt olduğunuz sırada otomatikman oluşur. Sitenizin/apartmanınızın resimlerini, adresini, telefon numarasını, hava durumunu, anketlerinizi, güncel haberleri, Facebook ve Twitter sayfanızı ve duyurularınızı paylaşabileceğiniz bir web sitesine, hiç bir ek ücret ödemeden (Prestij ve Kurumsal Paket ise) sahip olursunuz.

Apsiyon Hangi Veri Tabanı ile Çalışıyor?

Apsiyon’da SQL veri tabanı kullanılıyor.

Yönetimini Yaptığım Binada Apsiyon Apsis’i Ücretsiz Kullanabilir miyim?

Programımızı 30 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Apsiyon Kimlere Hizmet Sunar?

Tüm hedef firma ve yöneticiler için Apsiyon, kolay yönetim, anlık raporlama ve verimlilik ekseninde hizmet sunmaktadır.

Profesyonel yönetim firmaları, tüm projeleri Apsiyon üzerinden, tek ekranda görüntüleyerek yönetirler. Kârlılık, iş listesi ve finansal faaliyetler ile ilgili bilgi edinebilirler.
Firmalar, yönettikleri sitelerin sayısı arttıkça, lisanslama ve donanım gibi yatırım maliyetleri olmaksızın sistemi yönetmeye devam edebilirler.
Kişi sınırlaması ve buna bağlı ek bir ücretlendirme olmadığı için personel sayısı kısıtlama olmadan artırılabilir.
Profesyonel yönetim firmalarına sunulan bu şeffaf ve güvenirli hizmet sayesinde yüksek kalitede bir yönetim sunulmaktadır.

İnşaat firmaları, Apsiyon ile yönetilen konut ve binaların sahip oldukları yönetim kalitesi sayesinde marka değerlerini artırırlar.
Yeni proje satışı için yönetim kalitesi referans olarak verilebilir.

Kendi yönetimini yapanlar, daire sakinlerine sundukları tüm hizmetleri Apsiyon ile tek bir platformda bir araya getirirler. Bu sayede site yönetimi tasarruf sağlar.
Aynı zamanda merkezi verilere, yönetim kurulu, kat malikleri, yönetici ve denetçilerin her an ulaşabildikleri bir şeffaflık söz konusudur.

Apsiyon Apsis Düzenli Olarak Güncellenen Bir Program mıdır?

Sürüm yükseltmek için herhangi bir kurulum ve ek ücret ödemenize gerek kalmadan, her zaman en güncel halini kullanırsınız. Apsiyon Apsis, her gün yenilenen güncel yapısı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Apsiyon Apsis Kullanınca Ek Masraf Ödeyecek miyim?

Hayır! Hiç bir ek masraf yapmanıza gerek yok. Yazılımımız size en kolay ve en rahat kullanabileceğiniz hali ile sunuluyor. 

Apsiyon Apsis Programını İndirip Kendim Kurabilir miyim?

Apsiyon Apsis, internete erişebildiğiniz her yerden kullanabildiğiniz, hiç bir kurulum gerektirmeyen apartman ve site yönetim programıdır. Online bir hizmet olarak sunulması sayesinde; sürekli güncel bir sistem kullanır, yedeklemeyle uğraşmaz, virüs ve güvenlik konularını dert etmezsiniz!

Ve tüm bu teknolojik işleri biz sizin adınıza yaparken siz de yönetimdeki işlerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Apsiyon’a Nereden Giriş Yapabilirim, Sadece Bilgisayardan mı Girebilirim?

Apsiyon, diğer uygulamalar gibi sizi tek bir bilgisayar ile sınırlandırmaz. Kurulum gerektirmeyen online yapısı ile internete erişebildiğiniz her yerden (akıllı telefonlardan, iPad'den, masa üstü bilgisayardan, tabletten, notebook'tan vb.) Apsiyon'a da kolaylıkla erişebilirsiniz. İşlerinizi, ofise bağlı kalmadan, her an her yerden yapabilirsiniz.

Apsiyon Düzenli Olarak Güncellenen Bir Uygulama mıdır?

Apsiyon’un, sürüm yükseltmek için herhangi bir kurulum ve ek ücret ödemenize gerek kalmadan, her zaman en güncel halini kullanırsınız. Apsiyon, her gün yenilenen güncel yapısı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Apsiyon’daki Bilgilerin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor? Dış Tehlikelere Karşı Korunuyor mu?

Bankalar ile online entegre çalışmasının bir gereği olarak, Apsiyon’un sistem alt yapısı bankalarla aynı güvenlik seviyesi olan 256 bit SSL sertifikası ile çalışmaktadır.

Apsiyon uygulaması, ISO 9001 Kalite Standartları çerçevesinde, ISO 27001 Güvenlik Sertifikası’na sahiptir ve verileriniz farklı lokasyonlarda (Disaster Recovery) yedekli ve şifreli olarak saklanmaktadır.

Apsiyon, güvenli ve %99,4 oranıyla erişim imkanı sağlayan sunucularıyla sizlere daha iyi ve kesintisiz bir hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Uygulamayı Nereden İndirebilirim?

Uygulamamızı App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Apsiyon Apsis’e nereden Giriş Yapabilirim, Sadece Bilgisayardan mı Girebilirim?

Uygulamamızda, diğer uygulamalardaki gibi sizi tek bir bilgisayar ile sınırlandırmaz. Kurulum gerektirmeyen online yapısı ile internete erişebildiğiniz her yerden (akıllı telefonlardan, iPad'den, masa üstü bilgisayardan, tabletten, notebook'tan vb.) Uygulamamıza kolaylıkla erişebilirsiniz. İşlerinizi, ofise bağlı kalmadan, her an her yerden yapabilirsiniz.

Apsiyon Apsis Girmiş Olduğum Bilgilere Müdahale Edebilir mi?

Apartman veya sitenize ait, panel içine girmiş olduğunuz bilgilere tarafımızdan hiçbir müdahale yapılmamaktadır.

Apsiyon Uygulamasını İndirip Kendim Kurabilir miyim?

Apsiyon, internete erişebildiğiniz her yerden kullanabildiğiniz, hiçbir kurulum gerektirmeyen bir site yönetim platformudur. Online bir hizmet olarak sunulması sayesinde; sürekli güncel bir sistem kullanır, yedeklemeyle uğraşmaz, virüs ve güvenlik konularını dert etmezsiniz! Ve tüm bu teknolojik işleri biz sizin adınıza yaparken siz de yönetimdeki işlerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Apsiyon Apsis Kullanırken Bakım Ve Destek İle Uğraşacak mıyım?

Programımızı kullanırken donanımın ve bağlantının bakımı ve desteği ile yorulmazsınız. Programımız size her  zaman güvenli, yedeklenen ve üst seviye sunucularla güncel ve kesintisiz bir uygulama olarak sunuluyor.

Apartmanımda neden Apsiyon Apsis Kullanmalıyım?

Apartmanınızı veya binanızı daha kolay ve pratik bir şekilde yönetmek için Apsiyon Apsis’i tercih edebilirsiniz.

Apsiyon Apsis’i kimler Kullanabilir?

Apsiyon Apsis, apartman ve bina yöneticilerine özel geliştirmiş bir yazılımdır.

Apsiyon Apsis’i Kullanmayı Öğrenmek Zor mu?

Kullanıcı dostu arayüzü ile yazılımımızı öğrenmek çok kolay. Üstelik dilediğiniz zaman destek ekibimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Apsiyon’u Kullanmayı Öğrenmek Zor mu?

Apsiyon, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Yönetici veya kullanıcı olarak Apsiyon'a girdiğinizde kurulum bölümündeki kurulum adımları üzerinden ilk kurulumu gerçekleştirebilir, renkli yapısıyla işlemlerinizi sıkılmadan ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Apsiyon size bu konuda eğitim desteği de sunmaktadır.

Apsiyon İşletme Defterine Uygun Bir Program mıdır?

Evet. İşletme defterini A4 formatında notere onaylattığınız sayfalara bastırabilirsiniz.

Kargo desi bilgisi nasıl hesaplanır?

Kargo ile gönderilecek paketin desisini hesaplamak için en, boy, yükseklik birbiri ile çarpılır ve 3000'e bölünür. Buraya tıklayarak desi bilgisini kolayca hesaplayabilirsiniz.
dotted

Şimdi Ücretsiz Deneyerek Başlayın!

Apartman, site, bina veya rezidansınızda Apsiyon’un birçok avantajından yararlanmak için 30 gün ücretsiz deneyin.
half circle