Apartman veya siteniz için yönetim firması mı arıyorsunuz? ApsiyonBulur!
Apsiyon Blog / Duyuru

Terrace Bahçe Yönetimi’nin Tercihi Apsiyon Oldu

Terrace Bahçe Yönetimi’nin Tercihi Apsiyon Oldu

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Zekeriyaköy bölgesinde inşa edilen Terrace Bahçe projesinde toplam 76 adet daire yer alıyor. 4 katlı bloklar halinde yükselen Terrace Bahçe Zekeriyaköy'de yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Dairelerin 56 metrekare ile 259 metrekare arasında değişen alanlara sahip olduğu Sarıyer Terrace Bahçe'de yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness center, sauna gibi sosyal imkanlar bulunuyor. Apsiyon’a duydukları güven için teşekkür ederiz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin X Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir