Apsiyon Blog / Yardım

Standart Abonelik ve Profesyonel Abonelik Arasındaki Fiyat Farkının Sebebi Nedir?

Standart Abonelik ve Profesyonel Abonelik Arasındaki Fiyat Farkının Sebebi Nedir?

Standart abonelik ile toplu konut yönetimi için ihtiyacınız olan tüm işlevleri size sunuyoruz. Kendi yönetici hesabınız ile sisteme girerek Apsiyon'u kullanabilirsiniz.


Profesyonel abonelik seçeneğinde ise bu temel özelliklere ek olarak; Konutunuz için özel, apsiyon ile entegre çalışan bir web sitesini de size sağlıyoruz. Bir başka önemli fark olarak da, profesyonel abonelikler için istenilen kadar yönetici profili ve kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Yönetici profili olarak yönetici yardımısı, denetçi gibi kullanıcılar oluşturabilir, yönetim konusunda iş yükünü paylaşabilirsiniz. Daire sakinlerine özel olarak Apsiyon'a kullanıcı girişi sağlayabilirsiniz, tüm daire sakinleri kendi özel içeriklerini, hesap ekstrelerine erişebilir, ödemelerini online olarak yapabilirler.

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir