Apsiyon Blog / Yardım

Sayaç okuma girişi

Sayaç okuma girişi
- Ana sayacınızı seçiniz.
- Fatura satırında ise oluşturduğunuz gider faturalarından işletme projesi haricinde dağıtılsın kutusu işaretlenen faturalarınızı göreceksiniz.Bu bölümden de sayaç değerlerini gireceğiniz faturanızı seçiniz. Fatura seçildiği anda sayaç değerleri bölümünde, dairelerinizin sayaç numaralarını, ilk ve son okuma değerlerini göreceksiniz.
- Ana sayacın ilk ve son okuma değerlerini giriniz.
- Sayaç değerleri bölümündeki ana sayaca bağlı olan dairelerinizin ilk ve son okuma değerlerini giriniz ve "Kaydet" butonu ile seçili faturanızın dairelerdeki kullanım oranına göre dağıtımını kolayca sağlayabilirsiniz.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir