Apsiyon Blog / Duyuru

Etohum 2012′de 1500 girişim arasından seçilen Etohum 15 girişimleri açıklandı.

Etohum 2012′de 1500 girişim arasından seçilen Etohum 15 girişimleri açıklandı.
Bugün Etohum Girişimcilik Zirvesi’nde fidana dönecek 40 girişim açıklanmıştı. Bu girişimler arasından seçilen 15 girişimde biraz önce açıklandı. Bu girişimler Etohum’un ‘yatırım yapılacaklar’ listesini oluşturuyor.
 

2012 Etohum Girişimcilik Zirvesinde 1500 proje içinden yatırım yapılacak 15 projeye seçilen Apsiyon büyümeye devam ediyor. Sürekli güncellenen yapısıyla her geçen gün bir çok yenilikle gelişmeye devam eden Apsiyon, önümüzdeki dönemde yöneticilerin vazgeçilmez yardımcısı olmayı hedefliyor.
Türkiye'deki internet şirketlerinin sayısını artırmak, girişimcileri desteklemek, girişimcilerle yatırımcıları için ticari bir pazar yeri oluşturmak için kurulan Etohum, 2012 yılında yatırım yapılması planlanan 15 internet girişimcisini belirledi. Başvuru yapan 3000 girişimci arasından seçilen projeler arasında Infodif, Minder, Fiyatbilir.com, Alictus, Akillibaslangic.com, Udo Games, LAstmoongames, Dekoreko.com, Apsiyon.com, Mija, Connected2.me, Lamagama, Gimora.com, Buggum, Drawium yer alıyor. 28 Ocak'ta Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde yatırım görüşmelerine başlayan 15 girişimci, Şubat ayında Antalya'da pek çok yabancı ve yerli yatırımcının katılımıyla düzenlenecek "Startup Turkey" Etohum Kampı'na katılacak. Başarılı girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak yeni ekonominin hareketlenmesinde aktif rol oynayan Etohum, Etohum Yatırım A.Ş. ile Etohum 40'a seçilen girişimlere şubat ve mart ayı içerisinde yatırım yapacak.
 
Etohum'un 2012 girişimleri için
2012.etohum.com

Webrazzi haberi için
webrazzi.com
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir