Apsiyon Blog
Apsiyon Blog

Etohum 2012′de 1500 girişim arasından seçilen Etohum 15 girişimleri açıklandı.

Etohum 2012′de 1500 girişim arasından seçilen Etohum 15 girişimleri açıklandı.
Bugün Etohum Girişimcilik Zirvesi’nde fidana dönecek 40 girişim açıklanmıştı. Bu girişimler arasından seçilen 15 girişimde biraz önce açıklandı. Bu girişimler Etohum’un ‘yatırım yapılacaklar’ listesini oluşturuyor.
 

2012 Etohum Girişimcilik Zirvesinde 1500 proje içinden yatırım yapılacak 15 projeye seçilen Apsiyon büyümeye devam ediyor. Sürekli güncellenen yapısıyla her geçen gün bir çok yenilikle gelişmeye devam eden Apsiyon, önümüzdeki dönemde yöneticilerin vazgeçilmez yardımcısı olmayı hedefliyor.
Türkiye'deki internet şirketlerinin sayısını artırmak, girişimcileri desteklemek, girişimcilerle yatırımcıları için ticari bir pazar yeri oluşturmak için kurulan Etohum, 2012 yılında yatırım yapılması planlanan 15 internet girişimcisini belirledi. Başvuru yapan 3000 girişimci arasından seçilen projeler arasında Infodif, Minder, Fiyatbilir.com, Alictus, Akillibaslangic.com, Udo Games, LAstmoongames, Dekoreko.com, Apsiyon.com, Mija, Connected2.me, Lamagama, Gimora.com, Buggum, Drawium yer alıyor. 28 Ocak'ta Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde yatırım görüşmelerine başlayan 15 girişimci, Şubat ayında Antalya'da pek çok yabancı ve yerli yatırımcının katılımıyla düzenlenecek "Startup Turkey" Etohum Kampı'na katılacak. Başarılı girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak yeni ekonominin hareketlenmesinde aktif rol oynayan Etohum, Etohum Yatırım A.Ş. ile Etohum 40'a seçilen girişimlere şubat ve mart ayı içerisinde yatırım yapacak.
 
Etohum'un 2012 girişimleri için
2012.etohum.com

Webrazzi haberi için
webrazzi.com