Apsiyon Blog / Duyuru

Best 2013 Fuarı’na Davetlisiniz

Best 2013 Fuarı’na Davetlisiniz

BEST13 Bina-Şehir Elektrik, Elektronik, Mekanik ve Kontrol Sistemleri Fuarı’nın ikincisi, 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında CNR EXPO’da düzenlenecek.

Fuar ile birlikte; bina otomasyon sistemleri, güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri, yangın güvenlik ve söndürme sistemleri, iklimlendirme, aydınlatma, ses-ışık ve görüntü sistemleri, veri iletişim izleme ve kontrol sistemleri, enerji sistemleri, enerji verimliliği, yenilenebilir enerjiler ve akıllı şehirler ile ilgili tüm sektörler bir kez daha tek bir çatı altında bir araya geliyor.

Akıllı bina ve şehirlerin tüm yapısal öğeleri ile ilgili çalışmaların entegre bir biçimde değerlendirilmesine olanak tanıyan fuarın, konuyla ilgili yerli ve yabancı profesyoneller, karar vericiler, üreticiler, akademisyenler, danışmanlar, mühendisler, mimarlar, taahhüt ve yatırım firmaları için buluşma noktası olması hedefleniyor.

Akıllı, çevreci ve teknolojik binaları oluşturan disiplin başlıklarının tümünü kapsayan BEST12’den farklı olarak fuarda bu yıl “akıllı şehirler” konsepti de kapsama alınmış bulunuyor.

1.Hall F-70’de konumlanan standımıza sizleri de bekliyoruz. 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir