Apsiyon Blog / Duyuru

Apsiyon ve Yapı Kredi ile kolayca yapılabilen işlemler: Aidat ödemesi

Apsiyon ve Yapı Kredi ile kolayca yapılabilen işlemler: Aidat ödemesi
Apsiyon ve Yapı Kredi Bankası işbirliği ile artık aidat ödemelerinizi istediğiniz yerden rahatça yapabileceksiniz. 

Borcunuzu sorgulamak için birilerini aramaya artık son. Güncel borcunuzu görerek, ödeme yapabileceksiniz. Borç tutarınızın nasıl oluştuğunu merak etmeye de son. Toplu olarak yapılan harcamalardan nasıl ve ne kadar pay aldığınız, size borçlandırılan tutarın her kalemini açık ve net biçimde inceleyebileceksiniz. Hesap numaraları, aidat dönemleri, borç tutarları gibi tüm bu detaylar ile siz zaman kaybetmeyin diye entegre bir sistem hazırladık. 


Ödemeler menüsünde “Fatura Ödeme” sayfasında fatura tipi olarak “Diğer” bölümünden “APSIYON” seçilir. Size özel olarak üretilen ve dairenizi belirten Apsiyon Kullanıcı Numaranızı girersiniz. 


Güncel borcunuz dönem dönem listelenir ve ödemek istediğiniz dönemi seçerek ödeme yapabilirsiniz. 


Gerekli tüm bildirimler ve güncellemeler otomatik olarak Apsiyon tarafından yapılacaktır.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir