Apsiyon Blog / Duyuru

2017’nin Son Yatırımı Apsiyon’a Geldi!

2017’nin Son Yatırımı Apsiyon’a Geldi!

“Site yöneticilerinin dijital asistanı” sloganıyla yola çıkan ve her geçen gün ürününü ve hizmet çeşitliliğini geliştirerek apartman, site, işmerkezi, plaza ve rezidans yönetimlerine anahtar teslim çözümler sunan Apsiyon, 2017’nin son gününde üçüncü yatırımını aldı.

Geçen yıl Eylül ayında gerçekleşen bir önceki yatırım turunda, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük yatırım fonlarından biri olan Earlybird Venture Capital’den 7,5 milyon TL yatırım alan ve yıl sonu hedeflerine beklenenden erken ulaşan Apsiyon’un, bir önceki yatırımın devamı niteliğinde olan bu turda aldığı yatırım da aynı fondan aynı tutarda oldu.

Türkiye’nin tüm illerinde, yurt dışında ise şimdilik Kıbrıs ve Azerbaycan’da, 65 kişilik ekibi ve 4 bölge yöneticiliği ile 2800 sitede, 320.000’den fazla konutta hizmet veren Apsiyon, 2018’de büyümesini hızlandırmak istiyor.

Yeni Yatırım, Yeni ve Büyük Hedefler!

Apsiyon CEO’su Kudret Türk yeni yatırım hakkında şunları söyledi;

“Bir önceki yatırımı alırken kendimize bir takım hedefler koyduk. Bugün bu hedeflerin üzerine çıkarak, aldığımız yatırımı çok iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum.

Bu yıl içinde Kira Modülü’nü hayata geçirdik. Kira tahsilatında kredi kartı kullanımına olan talebin arttığını gözlemliyoruz. Sisteme olan ilginin artması bizi bu yeni iş modeliyle ilgili heyecanlandırıyor. Ayrıca yine bu yıl içinde açtığımız site sakinlerine yönelik A+ Yaşam Kulübü sayesinde, Apsiyon kullanılan yerlerde yaşayanlara yönelik, internet aboneliğinden güvenlik sistemine, temizlikten indirimli elektriğe kadar çok özel ve avantajlı kampanyalar sunmaya başladık. Önümüzdeki yıl bu ve benzeri pek çok yeni ürün ve hizmeti daha devreye alacağız.

Site yöneticiliği eğitimleri düzenlediğimiz Apsiyon Akademi, gelen yüksek talep doğrultusunda, verdiği düzenli verdiği eğitim programlarını sıklaştırarak ve eğitim programlarını İstanbul dışına da taşıyarak sektördeki eğitimi ve donanımlı site yöneticisi ihtiyacını karşılamaya destek oluyor. Mevcut eğitimlerimizde talebe yetişmekte zorlandığımızı ve aylar öncesinden kontenjanın dolduğunu belirtmem gerekir.

Bugün Earlybird’den aldığımız yeni yatırımı, sektörü geliştirmeye devam etmek ve profesyonel yönetim pazarını daha da büyütmek için değerlendireceğiz.”

Earlybird ortaklarından Cem Sertoğlu ise Apsiyon’a yaptıkları ikinci yatırım için;

“2016’da Apsiyon’a yapmış olduğumuz yaptığımız yatırımın karşılığını fazlasıyla aldık. Gidişattan çok memnunuz. Şimdi ise yatırımın devamını getiriyoruz ve Apsiyon’daki hedeflerimizi hep birlikte büyütüyoruz. 2018’den ise çok daha umutluyuz. Apsiyon’un sektördeki gücüne ve günden güne devam eden yükselişine şahit oluyoruz ve çok güveniyoruz”, dedi.

Yeni Ürün Yolda!

2017’de açılan Apsiyon Ar-Ge Merkezi’nin yeni ürünler ve sektördeki tüm ihtiyaçlara cevap verecek geliştirmeler yapmak için çalışmalarına son sürat devam edeceğini belirten Apsiyon CPO’su Erkan Doğan, yatırım haberinin yanında çok yakında çıkaracakları yeni ürününün de müjdesini veriyor! Apsiyon’un yeni versiyonu olacak ürün ile daha az sayıda bağımsız bölüme sahip olan site ve apartmanlar hedefleniyor olacak.

Bina elektronik sistemlerine yönelik donanım ve entegrasyon üzerine yapılacak çalışmalar, devreye alınacak uzaktan sayaç okuma hizmeti, yeni nesil güvenlik çözümleri ve yöneticilere özel geliştirilen ve çok yakında hizmete girecek olan yeni mobil uygulama ise yeniliklerden yalnızca birkaçı!

2017’de iki kat büyüyen Apsiyon, 2018’de de sürekli gelişen ve yenilenen yapısıyla sektörde öncülük yapmaya devam edecek!

www.apsiyon.com

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir