Yöneticiler için yeni güç kartları yüklendi!

İşte, Apsiyon'un yeni paketlerinde sizi bekleyen özelliklerimiz.

Hız

%35 daha
hızlı performans 

Yapay zekâ destekli yeni veri tabanı sayesinde, %35'e kadar daha hızlı bir Apsiyon deneyimi siz yöneticileri bekliyor!

Arayüz

Yepyeni ekranlar ve
daha iyi bir
kullanıcı deneyimi

Ayarlar bölümünden tabloda gösterilecek veya gizlenecek alanları ayarlayabilir, tema seçimi yapıp sayfanızı özelleştirebilirsiniz. Her ekran boyutunda rahatlıkla çalışan yeni sayfanızı güle güle kullanın.

YAPAY ZEKÂ

Yapay zekâ teknolojisiyle
geliştirilen altyapı

Akıllı eşleşmeler, öğrenebilir banka hareketleri, her konuda destek veren dijital asistanlar ve çok daha fazlası her zaman olduğu gibi, yine ilk kez Apsiyon’da!

Ada

Yapay zekâ destekli
Apsiyon Dijital Asistan ADA ile
sakin talep yönetimi

Sakinlerden WhatsApp ve e-posta üzerinden gelecek soru ve taleplere, 7/24 ve 95 dilde, anında cevap veren dijital asistanınız hizmet vermek için hazır. Merhaba ben ADA, size nasıl yardımcı olabilirim?

Asya

Apsiyon Site Yönetim
Asistanı ASYA, yönetim
süreçlerini ilgilendiren
hukuki ve idari konulardaki
en büyük yardımcınız.

Apartman ve sitenizi yönetirken karşılaştığınız sorunlara ışık tutan yapay zekâ destekli dijital asistanınız ASYA’ya, yaşam alanlarıyla ilgili kanunlar ve yönetmelikler hakkındaki sorularınızı yazılı veya sesli olarak iletebilirsiniz.

Whatsapp

WhatsApp entegrasyonu
ile kesintisiz ve
güçlü iletişim

Daha hızlı bir iletişim sağlanması için site sakinlerine WhatsApp ile toplu mesaj gönderimi yapmanız mümkün. Unutmayın, sakinlerinizle güçlü bir iletişim kurmanız için ihtiyacınız olan her şey Apsiyon’da!

Finans

Kişilere Göre
Finansal Durum sayfası,
yeni arayüzü ile
daha sade, daha işlevsel

Evrakların en yeniden eskiye doğru sıralanması, alacaklı kategorilerle borçlu kategoriler arasında virman yapılabilmesi, sadece gecikmiş evrakların filtrelenebilmesi ve evrakların eşleştiğini gösteren çubukların sabitlenebilmesi özellikleri bu sayfada sizi bekliyor.

Banka

Yapay zekâ sayesinde
öğrenebilir akıllı banka
hareketleri

Yenilenen Banka Hareketleri sayfasıyla, gelen ve giden hareketlerinizi kolayca filtreleyebilir, yapılan ödemeleri çoklu tahsilat evraklarına dönüştürebilir ve ek açıklama yazabilirsiniz.

Virman

Otomatik fazla bakiye
mahsup işlemleri

Alacaklı olduğu kategorideki fazla ödemeyi, borçlu kategorilere otomatik olarak aktarabilen bir özellik düşünün. İşte karşınızda Alacaklı Bakiye Virmanı!

Skorlama

Site ödeme skoru ve
site sakini ödeme skoru

Kişilere yansıtılan borçlarla yapılan tahsilatlar oranlanır ve risk skoru çıkartılır. Tahsilat yüzdesinden sitenizdeki popüler ödeme gününe kadar görebileceğiniz bir analiz raporuna artık ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca sakinlerden yapılan tahsilatların skorlama algoritması kullanılarak oluşturulan site skorunuza ulaşabilirsiniz.

Filtre

Gelişmiş filtreleme, arama
özellikleri, veri tabloları ve
otomatik dip toplamlar

Gelişmiş filtreleme ile aradığınız kayıtlara kolayca ulaşacaksınız. Kolon başlıklarına göre; İçeren, İçermeyen, Eşittir, Eşit Değildir, Başlayan, Biten, Arasında, Büyük, Büyük Eşit, Küçük, Küçük Eşit gibi seçenekler sayesinde detaylı filtreleme yapmanız mümkün.

Güncelleme

Site sakinlerinin
bilgilerini güncelleme
formu

Site sakinlerinize e-posta ve SMS ile bilgi güncelleme formlarını gönderin ve kişi bilgilerinin topluca güncellenmesini sağlayın. Sakinlerinizin iletişim bilgilerini ve datalarınızı sürekli güncel tutun.

Mobil Bildirim

Site sakinlerine bildirim
göndererek ulaşmak
çok kolay

İletişim süreçlerinizi iyileştirmek bizim işimiz demiştik. Apsiyon Mobil Uygulaması’nı kullanan site sakinlerinize ücretsiz şekilde mobil bildirim yapabileceğinizi söylesek?

Posta

PTT barkodlu
gönderi takibi

PTT barkodlu gönderi hazırlayabilir, PTT servisleri ile yapılan entegrasyon sayesinde gönderilerin durumunu anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Havuz

Günlük havuz değerleri
ve bilgileri

Havuzlardaki klor, pH, iç ve dış sıcaklık gibi değerleri takip edebilirsiniz. Tüm bilgileri, Apsiyon Mobil üzerinden günlük olarak sakinlerinizle paylaşabilirsiniz.

E-Bildiri

Sakinlerinizin
okuması gereken evraklar

Okunduğundan emin olmak istediğiniz; KVKK Aydınlatma Metni gibi yasal içerikleri, toplantı tutanaklarını ve alınan kararları sakinlerinizle paylaşıp okunma durumlarını anlık takip edebilirsiniz.
Detaylı BLOG yazımız için tıklayın!