Apsiyon Blog / Yardım

İşletme projesi: Gelir - Gider detayı

İşletme projesi: Gelir - Gider detayı
- "Gelir - Gider detayları" butonuna tıklayarak yıl içerisinde gerçekleşmesini planladığınız gelir ve giderleri bu alandan detaylı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
- Giderler tablosunda "Yeni gider" butonuna tıkladığınızda açılan pencerede gider tipini ve yıllık toplamı belirleyiniz. Yıllık toplam girildiğinde, girilen tutarı aşağıdaki aylık tabloda her aya dağıtılmış biçimde göreceksiniz.
- Eğer giderleriniz her aya göre değişiklik gösteriyorsa, aylık dağıtım bölümünde gireceğiniz tutarların toplamıyla da yıllık toplamı üst bölümde oluşturabilirsiniz. 
- İşletme projenizde yer alacak her gider için yukarıdaki işlemi tekrarladıktan sonra "Gelirler" bölümünden "Yeni gelir" butonuna tıklayınız.
- Yukarıda gider için yapmış olduklarınızı gelir içinde tekrarlayınız.
- Tanımlar bölümünden oluşturmuş olduğunuz gelir tipini seçiniz. Ardından yıllık toplam girildiğinde girilen tutarı aşağıdaki aylık tabloda her aya dağıtılmış biçimde göreceksiniz.
- Eğer gelirleriniz her aya göre değişiklik gösteriyorsa, aylık dağılım bölümünde gireceğiniz tutarların toplamıyla da yıllık toplamı üst bölümde oluşturabilirsiniz. 
- Bu işlemi her gelir kaleminiz için "Yeni gelir" butonuna tıklayarak tekrarlayınız. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyin unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir