Apsiyon Blog / Yöneticinin El Kitabı

Dönemsel Bakiye Listesi

Dönemsel Bakiye Listesi
Kişilerin tüm borç ve alacak bakiyelerini, verilen ilk ve son tarihler arasındaki hareket toplamlarıyla birlikte daireler bazında alabilir, esnek filtreler sayesinde farklı şekillerde görüntüleyebilirsiniz.

Dönemsel Bakiye Listesi açıldığında ilk tarih ve son tarih ayrımı sonrasında ilk yapılması gereken, "Kişi Parametresini Seçiniz"den istenilen seçenek ile değiştirmektir. Böylece istenilen tarih aralığında, istenilen parametre üzerinde raporlama yapılabilmektedir. Raporu; PDF, Excel, Word ya da CSV formatına aktarmak mümkündür.
Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin Twitter Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir