Apsiyon Blog / Yöneticinin El Kitabı

Apsiyon Saha Mobil Uygulama ile Tanışın!

Apsiyon Saha Mobil Uygulama ile Tanışın!

Saha personellerinizin operasyonlarını yönetmenin en etkili yolu ile tanışın. Apsiyon Saha Mobil Uygulama ile tur kontrol sistemi kullanımı, gönderi, ziyaretçi ve araç listesi takibi süreçleri çok kolay. Siz de Apsiyonlu bir site yönetimiyseniz operasyonel işleri yürüten saha personellerinizle, şeflerinizle veya operasyon yönetim birimlerinizle Apsiyon Saha’yı kullanabilirsiniz. Uygulamamızı App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirdikten sonra mail adresiniz ve şifrenizle uygulamaya giriş yapabilirsiniz. 


Google Play’den Apsiyon Saha'yı indirin. 
 
App Store’dan Apsiyon Saha’yı indirin. 
 

Apsiyon Saha ile Neler Yapabilirsiniz? 

Yaşam alanlarında, özellikle saha ve bakım personelleri için geliştirilen Apsiyon Saha ile; tur kontrol sistemi, gönderi, ziyaretçi ve araç listesi takibi, arıza kayıtları, bakım emirleri ve iş takibi süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz. Saha ve bakım personellerinize özel geliştirilen mobil uygulama ile neler yapabileceğinize birlikte bakalım.


- Tur rotası oluşturabilir ve rotadaki noktalarda yapılacak kontrolleri ekleyebilirsiniz. Sakinlerinize ve site çalışanlarınıza ait araçların takibini yapabilirsiniz, araç plakası sorgulayabilirsiniz. 
- Gelen ve giden ziyaretçilerin takibini yapabilirsiniz. Çıkış yapmayan ziyaretçiler için alarm üretebilirsiniz. 
- Gelen ve giden gönderilerin durumları hakkında anlık bilgi alabilir, takibini kolayca yapabilirsiniz. 


Apsiyon Yönetici Mobil Uygulama ile Tanışın!
 
Uygulama hakkında sorularınız veya desteğe ihtiyacınız olması durumunda bize 0 (216) 911 87 77 numaralı telefondan veya destek@apsiyon.com adresinden ulaşabilirsiniz. 
 
Yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler için Apsiyon! 

Uyarı: Bu yazı, Apsiyon Blog için hazırlanmıştır. İlgili yazının izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrim içi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez. 
Apsiyon
Apsiyon
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!
Facebook Linkedin X Youtube Instagram

Yorumlar

İlginizi Çekebilir