Katılım Belgeli Site Yöneticiliği Eğitim Programı (Adana)

Site Yöneticiliği Eğitimi, yöneticilik yapan veya yöneticilik yapmak isteyen herkesin katılabileceği katılım belgeli bir eğitimdir.

blue orange
Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Eğitim Paketleri

Yüz Yüze Eğitim Paketi

Apsiyon Akademi

Katılım Belgesi

Apsiyon Akademi

48 Saat

Apsiyon Akademi

9.000,00

Eğitim İçeriği

Apsiyon Akademi Site Yöneticiliği Eğitim Programı


Amaç


Kat Mülkiyeti Yönetimi konusunda başlangıç yapmak ve/veya kendi işini kurarak profesyonel yöneticilik yapmak üzere ilk adımı atmak isteyenler için kurulmuş bir programdır.

Program aynı zamanda kendi yöneticisini yetiştirmek isteyen yapı ve inşaat firmaları için de uygundur. Programımızı başarı ile bitirenler, site yönetimi ile ilgili olarak bir yöneticinin taşıması gereken temel niteliklere ve bilgilere sahip olacak, aynı zamanda ihtilaflı konularda çözüm üretebilmek adına doğru adımların nasıl atılacağını öğrenmiş olacaklardır. Katılımcılara, online sınavdan alacakları nota istinaden Apsiyon Akademi Logolu "Site Yöneticiliği Eğitimi Katılım Belgesi" verilecektir.
Süre


Toplam Gün Sayısı: 6 gün - Toplam Eğitim Saati: 48 SaatDers Konuları 

  • Hukuk: Kat Mülkiyeti Hukuku Temel Kavramlar & İş Hukuku ve Arabuluculuk
  • Site Yönetimi: Verimli Site Yönetimi 
  • Muhasebe: Muhasebe, Denetim ve Raporlama & Bütçe: İşletme Projesi 
  • İş Güvenliği: İş Sağlığı ve Güvenliği 
  • Vergi: Site Yönetimlerinde Vergi 
  • Bilişim Sistemleri ve Sınav: Bilişim Sistemleri ve Apsiyon Ürün Eğitimi &  Sınav Bu eğitimler sertifikaya dönüşmez. Katılım Belgeli Eğitimdir.

Minimum Katılımcı Sayısı 30

Eğitim Ücreti katılımcı başına hesaplanmış olup, %18 KDV dahildir.

Site Yöneticiliği Eğitimi

Mutlu Katılımcılar

Lina Konakları

Zeynep YILMAZ

Lina Konakları

Yöneticilik oldukça zor bir iş. Çok fazla dinamiği var. Hem iş süreçlerimize hem de mesleki anlamda yetkinliğimize büyük katkıları olan Apsiyon'a ve Apsiyon Akademi'ye çok teşekkür ederim.

Site Yöneticiliği Eğitimi'ni Apsiyon Akademi'den almak bir ayrıcalıktır. Akademik kadrosu ve eğitimin kalitesi gerçekten dört dörtlük. Herkese tavsiye ederim.

Aydın SOYER

Aydın SOYER

Profesyonel Yönetim Şirketi

Apsiyon'dan Site Yöneticiliği Eğitimi aldıktan sonra kariyerimde kendimi daha da güvende hissediyorum. Katkılarından dolayı Apsiyon Akademi Ailesi'ne çok teşekkür ederim.

Ayça ERSOY

Ayça ERSOY

Açelya Site Yönetimi

Katıldığım eğitim çok faydalı oldu. Bilmediğim o kadar çok konu varmış ki! Kendimi bu işe adadığım bu sektörde bilinçli ve doğru adımlarla ilerleyeceğime inanıyorum.

Burak KUZU

Burak KUZU

Profesyonel Yönetim Şirket Sahibi

21.959 mutlu müşteri Apsiyon’a güveniyor!

Tümünü Gör
Circle
dotted

Apsiyon Akademi ile Kariyerinize Yön Verin!

Şimdiye kadar yüzlerce site yöneticisi yetiştiren ve ihtiyaç duyulan nitelikli personelin sektöre kazandırılmasında önemli rol oynayan Apsiyon Akademi ile siz de kariyerinize yön verin.

half circle